1Команди призери

П’ять років тому пішов із життя директор Кам`янського металургійного коледжу Станіслав Миколайович Лясота, який очолював навчальний заклад понад 35 років. В пам`ять про нього було засновано турнір з настільного тенісу.

15 грудня в тенісній залі металургійного коледжу було проведено традиційний турнір з настільного тенісу присвячений пам’яті С.М.Лясоти серед студентських груп третього курсу.

2Усі учасники

З привітальними словами під час церемонії урочистого відкритті турніру виступили директор метколеджу О.А. Александрова, радник міського голови з питань фізичної культури та спорту О.А. Орлов та директор міської організації "Спорт для всіх" С.Т. Наволочко.

В змаганнях прийняло участь команди (по три гравці в кожній) десяти навчальних груп металургійного коледжу, які грали по круговій системі.

Переможцем турніру стала група МЕПС-15/1. Срібні нагороди виборола команда групи ОРМП-15/1.Третє місце посіли тенісисти групи ВС-15.
Капітан команди-переможниці отримав кубок, медалі та грамоти з рук директора коледжу О.А. Александрової. Інші призери були нагороджені грамотами та медалями.