Марченко

На грунтових кортах австрійського Маутхаузена, 7 травня стартував тенісний турнір Danube Upper Austria Open powered by SKE - ATP Challenger Tour 100 з призовим фондом €118,000.

З перемоги у кваліфікації, розпочав змагання вихованець Кам`янського СК "Прометей" Ілля Марченко. У півфіналі відбору Марченко за 1 годину 34 хвилини переміг у двох сетах австрійця Йоеля Шварцлера 7:5, 6:2. Зазначимо, що у першій партії Ілля вирвав перемогу, поступаючись 4:5. В активі у нашого земляка 5 ейсів Він зробив 3 подвійні помилки та реалізував 4 брейк-поїнти з тринадцяти. То була перша зустріч між суперниками.

У вирішальному матчі за вихід до основної сітки, Марченко грав з Лукасом Герхом із Німеччини. Програвши в першому сеті 5:7, в наступному, при рахунку 2:4, Ілля відмовився від подальшої боротьби.

Після виходу в півфінал челленджера в Мексиці в березні, Ілля Марченко не може виграти більше одного матчу поспіль.