З 12 по 18 вересня на хардових кортах Стамбулу (Туреччина) проходить Istanbul Challenger TED Open - ATP Challenger Tour 80 з призовим фондом $53,120.

З перемоги розпочав перше коло вихованеуь Кам`янської тенісної школи "Прометей" Ілля Марченко. Наш земляк переміг Марека Генгеля (Чехія, Q) 7:5, 6:4.

У першому сеті Ілля зміг відігратися з рахунку 5:0 на користь суперника. На початку другого сету матч було перервано через дощ на 40 хвилин. Після відновлення обидва гравці продовжили захищати свої подачі, але в дев'ятому геймі Марченко зробив брейк і потім подав на матч.

У другому колі Ілля Марченко зіграє проти сьомого сіяного австрійця Себастьяна Офнера чи місцевого "кваліфікатора" Сарпа Агабігуна.