У Харкові 6 червня пройшов другий етап аматорського Кубка України (ЛКУ) з велоспорту. В одній з категорій переможницею стала велогонщиця з Кам'янського Катя Франк.

На старти другого етапу крос-кантрі ЛКУ вийшли 104 спортсмена, які представляли 32 населених пункти України. Честь Кам'янського захищали Павло Кашуба і Катя Франк. Виступаючи в категорії "Чоловіки", наш земляк посів четверте місце. На подолання дистанції 31 км (коло 3,1 км) Павло витратив 1 годину 42 хвилини 16 секунд. Катя Франк в категорії "Жінки" стала переможницею, проїхавши 18,6 км за 1 годину 14 хвилин 29 секунд.

Треба нагадати, що Катя Франк в 2021 році взяла участь в п'яти змаганнях. У чотирьох вона виграла і один раз стала другою.