20-23 серпня Кременчуг приймав чемпіонат України з велогонок серед спортсменів 2006/2007 р.н.

Кам`янське представляли Марія Волочаєва, Аделіна Снітько, Андрій Головченко - вихованці тренера Сергія Федоренка (ДЮСШ № 4). В перший день пройшла парна гонка. На десятикілометровій дистанції в парі з білоцерківською напарницею Марія Волочаєва зупинилися за крок до призової трійки. Попереду них фінішували дві пари гонщиць з Білої Церкви і дует з Кропивницького та Миколаєва. Поломка велосипеда залишила Аделіну Снітько на останньому місці. Серед юнаків була дуже велика конкуренція, де змагалися 35 пар. Андрій Головченко зі своїм напарником посіли 18 місце. У гонці з вибуванням М.Волочаєва знову стала четвертою. Останнього дня в центрі Кременчуга проходила гонка-критеріум, де наша землячка залишилася поза десяткою велогонщиць.