З 12 по 18 жовтня в австралійському Сіднеї проходив Чемпіонаті світу з кульової стрільби.

На змаганнях блискуче виступила паралімпійська збірна України. У загальнокомандному заліку вона посіла перше місце серед 55 країн. Наші спортсмени завоювали 18 медалей (9 золотих, 7 срібних та 2 бронзові). Свій внесок у скарбницю команди зробив спортсмен Кам`нського "Інваспорту", майстер спорту міжнародного класу України Віталій Плакущий. Його здобутки - золота медаль у вправі R4 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи, клас SH2 змішана дисципліна), срібна медаль у вправі R9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів лежачи, клас SH2 змішана дисципліна). Команда у складі Василя Ковальчука, Юрія Матафонова та Віталія Плакущого у цій вправі посіла друге місце.

Як прокоментував Віталій, таких високих результатів він досяг завдяки напруженим тренуванням, високому рівню тренерського складу та сучасної гвинтівки яка була придбана за допомогої міського голови Андрія Білоусова.