Команда Дніпропетровщини

Вихованці тренера В.І.Домрачова з Кам'янського СК "Орлан" (Центр позашкільної роботи і дитячої творчості) повернулися з Харкова. Там 9 грудня пройшов Всеукраїнський меморіалі пам'яті заслуженого тренера СРСР і України Валентина Юхимовича Морозова, який в 1960 році став одним із засновників розвитку лучного спорту в Україні. А також турнір ХНУ ім.Каразіна.

На змаганнях були представлені 79 кадетів старшого і молодшого віку з Харківської, Сумської, Чернігівської, Запорізької, Дніпропетровської областей та міста Києва. Як повідомляє на своїй сторінці в соцмережах Володимир Ілліч Домрачов, нашу область представляли кам'янчани. "Для нас ці змагання виявилися складним випробуванням, пише В.Домрачов. - Досить сказати, що одночасно в залі проводився відкритий турнір Харківського національного університету ім.Каразіна, в якому взяли участь і двоє наших більш дорослих спортсменів. Загальна кількість лучників було більше 200 чоловік. З такою обстановкою, в якій психологічні навантаження надзвичайно високі, наші діти зіткнулися вперше ... Таким чином, для нас цей старт став як випробування боєм ... В результаті дев'яти годин напружених змагань наші діти зайняли наступні місця: Саша Демяненко - дев'яте місце, Кирило Мар'яненка, Андрій Якимів, Влад Кравець і Ваня Рибалко сімнадцяті місця з двадцяти трьох учасників серед молодших кадетів. Так що повернулися додому ми, досить битими, але отримавши незамінний змагальний досвід. Ну, а в турнірі ХНУ ім.Каразіна дебютували Владислав Сорока та Даша Загребельна. Владислав вперше виступав в класі "блочний лук". в 1/16 фіналу він здобув перемогу, але в 1/8 поступився переможцю турніру".