У Сваляві (Закарпатська область) з 15 по 19 листопада проводиться Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років та Всеукраїнський турнір на підтрмку ЗСУ. На поміст виходять понад 250 важкоатлетів.

Чемпіонський титул серед важкоатлетів вагової категорії 55 кг здобув 16-річний кам`янчанин Євген Шкода. Шістнадцятого листопада вихованець Заслуженого тренера України Сергія Петеримова в трьох підходах вирвав залізний снаряд вагою 72 кг, 74 кг і 76 кг та посів перше місце. У другій вправі, Євген сочатку штовхнув штангу вагою 90 кг. В другій спробі додав ще 5 кг і справився з цією вагою. Нажаль, юнаку не підкорилися 102 кг. Та це не завадило йому і тут стати першим, що в сумі двоборства вийшло 173 кг. А це - титул чемпіона України! До речі, Євген Шкода обігнав у двобрстві срібного призера Миколу Кушнірука із Львівщини аж на 32 кілограми!

Завтра в боротьбу вступить колега Євгена Шкоди по ДЮСШ Артем Дурда (2007 р.н.), який буде змагатися у ваговій категорії 73 кг.

А на Всеукраїнському турнірі на підтримку ЗСУ серед штангістів до 15 років у ваговій категорії до 61 кг срібним призером став Данило Овсянніков, ще один вихованец С.Петеримова.