У Львові  пройшов відкритий чемпіонат України з бодібілдингу, фітнесу та бікіні WABBA UKRAINE-2022.

На подіумі красу м`язів та тіла показували понад сто бодібілдерів або, як їх ще називають, культуристів. Чоловіки та жінки спочатку змагалися у вікових, ростових та вагових категоріях. У фінальній стадії чемпіонату визначалися переможці в абсолюті. Абсолютним переможцем в категорії MAN BODYBUILDING став кам`янчанин Олександр Істратенков (№200). У Кам`янському 39-річного атлета знають як власника спортзалу "Dominator", що знаходиться на Черемушках (вулиця Звенигородська, 43 тел. 098-788-48-81).

Лариса Заточна (№292) з Бучі перемогла у фіналі MISS BIKINI. В абсолютній категорії MAN PHYSIQUE кращим став Андрій Зінчук (№110).