1optimized 0u1h
 
Нову зону відпочинку упорядковують поруч з "Відділенням соціальної адаптації" територіального центру Південного району.
 
Роботи по вулиці Колеусівській, 7 ведуться за дорученням мера Кам'янського Андрія Білоусова. У п'ятницю, 22 червня, міський голова провів робочу нараду на даному об'єкті.
 
На місці, де скоро з'явиться повноцінна зона відпочинку для мешканців району, вже створений і запущений в роботу новий фонтан. А вже в суботу, 23 червня, - тут стартують будівельні роботи по переобладнанню літньої естради.
 
Робочі демонтують іржаві металеві конструкції на майданчику для глядачів перед сценою і приступлять до укладання сучасного покриття. Уздовж бетонного парапету встановлять нові лавки.
 
3optimized wfor
 
Саму сцену також планують повністю привести в порядок: відновлять огороджувальну цегляну стіну і сходинки. Зовнішнє освітлення поруч з фонтаном вже зараз відновлено, а літній естрадний майданчик забезпечать освітленням в ході ремонтних робіт.
 
Як тільки фонтан запустили в роботу, щоб протестувати, його тут же "окупували місцеві деітлахи.Ті, хто в цей жаркий літній день не потрапили на пляж, з захопленням плескалися у воді.
 
Місцеві жителі були приємно здивовані таким перетворенням раніше запущеної території.
 
- Ми дуже вдячні нашому меру Андрію Леонідовичу Белоусову за його увагу і турботу про жителів. Тепер і у нас є місце, де можна весело і з комфортом відпочити як дітям, так і дорослим, - сказала мешканка Південного району Ольга Степанівна Новик.
 
Мер зазначив, що роботи з благоустрою території будуть проходити близько місяця: відкриття нової зони відпочинку заплановано на середину липня.
 
2optimized 413t
 
- У минулому році ми відродили тут спорткомплекс і клуб, відкривши на їх базі "Відділення соціальної адаптації". Сьогодні продовжуємо створювати людям гідні умови для відпочинку і працювати над відновленням культурних об'єктів. До середини липня ми приведемо до ладу і відкриємо тут нову зону відпочинку, щоб мамам з малюками і дітям старшого віку було де гуляти, а люди похилого віку могли з комфортом проводити тут свій вільний час, - зазначив Андрій Білоусов.