В Дніпрі відбувся "5th Almaz Group Dnipro Marathon".

В обласному центрі 26 вересня відбувся п`ятий міжнародний марафон "Almaz Group Dnipro", в програму якого входили дистації: 42 км, 21 км, 10 км, 5 км, миля добра (1609 м), 1000, 500 і 100 метрів, естафети 2x21 км, 2x10 км + 2x11 км, а також скандинавська ходьба 2,5 км. Цього року змагання відзначилися рекордною цифрою учасників. На старти вийшли більше трьох тисяч бігунів із восьми країн світу. У напівмарафонській дистанції (21 км) прийняли участь і три представника Кам`янського. Додому вони повернулися не з пустими руками.

У віковій категорії 60-69 років перемогу отримав відомий не тільки в Україні, а і за її межами Василь Карпович. 66-річний Василь Васильович пробіг дистанцію з результатом 1 година 26 хвилин.

Відзначилися і вихованці тренера Віктора Блюдо. Євген Степаненко (50-59 років) посів третє місце, а Євгенія Пустовалова (23-29) стала першою.