Сьогодні, 15 серпня, екс-футболісту дніпродзержинського "Металурга" Олександру Вікторовичу Мартишову виповнилось
68 років.

В честь його дня народження на майданчику для гри в міні-футбол стадіону Кам`янської ДЮСШ № 2 був проведений товариський матч. Зустрілися ветерани футболу міста, з яким свого часу імениннику довелося пограти в складах різних коиманд. В першому таймі домінували гравці в червоних футболках (правобережці), які вже до середини тайму вели в рахунку 4:1. Двічі відзначився оригінальним способом Віталій Сахацький. Коли голкіпер суперників виходив занадто далеко в поле, Віталій зі своєї половини посилав мяч в пусті ворота. Перша двадцятихвилинки (стільки домовилися грати кожен тайм) завершилася з рахунком 5:3. Відразу ж після того як поновився матч, футболіст в синій формі Іван Решетило теж зі своєї половини поля забив гол в порожні ворота. Мав змогу зрівняти рахунок іменинник. Але м`яч, посланий ним, кулею просвистів над перекладиною. І все ж Олександр Мартишов зумів відзначитися голом. А зустріч завершилася бойовою нічиєю 6:6.

Після матчу Олександр Мартишов подякував друзям за зіграну зустріч. А Віктор Шевченко від імені товаришів подарував імениннику ікону і побажав міцного здоров`я та мирного неба над головою.

ДОСЬЄ

Олександр Вікторович Мартишов. Народився 15 серпня 1954 року у Харкові. Вихованець ДЮСШ "Металіст". Грав: "Металіст" Харків (1971-73, 1976, 1978, 11 матчів), "Старт" Чугуєв (1974-75), "Самара" Новомосковськ (1976), "Новатор" Маріуполь (1977-79, 1987, 11) , 11 голів), "Хімік" Запоріжжя (1984), "Локомотив" Знам'янка (1986-87), "Овочевод" Петриківка (1991-93), "Колос" Магдалинівка (1992).

Команди Дніпродзержинська: "Металург" (1980-87, 179 матчів у 2 лізі, 37 голів), "Гідромеханізація" (1981), "Дніпровец МЖУ" (1985), "Радист" (1985), "Радист-2" (1989) ), "Автомобіліст АТП-11204" (1990).

Працював тренером у ДЮСШ "Металург", ФК "Сталь", ДЮСШ-4, СК "Дзержинець".