Розпочався Чемпіонат України з гандболу серед жінок у Вищій Лізі.

25 листопада жіноча гандбольна команда Кам'янського "Дніпро-ДЮСШ-1" провела дебютну гру. У Рівному наших дівчат приймала команда "ГК Рівне-ДЮСШ-4. Господарки майданчика відкрили рахунок. Але в наступній атаці кам`янчанки сквитали його. В подальшій грі першого тайму команди обмінювались голами, виходячи вперед то одна, то друга. Перша половина принесла нічийний результат - 17:17. В другому таймі команди декілька хвилин не могли влучити у ворота суперниць. І в подальшому гра йшла, як кажуть, очко в очко. І лише в кінці зустрічі "дніпрянки" переломили хід матчу і вийшовши вперед на декілька м`ячів, довели зустріч до перемоги 34:29 (17:17).

Голеадором зустрічі в команді із Кам`янського стала Діана Кімлик, на рахунку якої 11 голів. Інші наші дівчата мають такий доробок: Валерія Савіна - 8 забитих м`ячів; Аліна Ташкевич - 7; Владислава Кочедеря - 5; Марія Стрембіцька - 2; Софія Зайчук - 1.

Цю перемогу гандболістки "Дніпро-ДЮСШ-1" присвятили дню народження Олега Усенка, одного з тренерів команди.