1 футбол квпу

Завершився футбольний турнір, який входив в залік 67-ї обласної Спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Переможцем стала команда Кам`янського ВПТУ.

Заключний етап команди провели четвертого травня в місті Дніпро. Участь у ньому взяли переможці зональних змагань зі всієї Дніпропетровщини. В ході фінального турніру команда Кам`янського Вищого професійного училища посіла перше місце. Разом з тренером Іваном Расторгуєвим, радість перемоги святкували В’ячеслав Маковець (група ВШП-9/22), Євген Рябозад (2ЕГЗ-9/20), Олег Шевченко (ЗВ-22), Олександр Симоненко (СПМТ-9/21), Денис Жога (1ЕГЗ-9/21), Данило Жога (МКМ-9/21), Олександр Нальгачов (1ЕГЗ-9/21), Максим Осінній (1ЕГЗ-9/21), Віктор Дорохов (професійний ліцей). Нажаль, цьогоріч гравці були нагороджені тільки грамотами. Крім того, Євген Рябозад був визнаний кращим футболістом турніру і отримав ще одну грамоту.

На першому етапі, в зональному турнірі, грали кам`янські команди вищого професійного училища, професійного ліцею і Центру підготовки та перепідготовки робочих кадрів будівництва та автотранспорту. Переможцями тут стали футболісти ВПУ. До речі, команда вже вчетверте стала переможницею обласної Спартакіади. "На ігри обласного турніру наша команда була підсилена трьома гравцями з професійного ліцею, - розповідає тренер Іван Павлович Расторгуєв. - У фінальній частині крім нас ще змагалися представники Дніпра, Петриківки і Кривого Рогу. В коловій системі ми звели матч з криворіжцями внічию, а інших суперників перемогли. Набравши 10 очок, мої хлопці таким чином стали переможцями. 12 травня, збірна команда Дніпропетровської області, в складі якої грають кам`янчани і кілька футболістів з Кривого Рогу, від`їжджає в Івано-Франківськ на першість України. В якості тренера з командою їде керівник фізичного виховання ВПУ Василь Олексійович Петеримов".