В УПЛ зіграно матчі четвертого туру. 11 вересня в Ужгороді зустрічалися команди СК "Дніпро-1" (Дніпрол) та "Металіст 1925" (Харків).

Номінальні господарі стадіону дніпряни до цієї зустрічі провели два матчі і в обох перемогли. Не стала винятком і гра проти свої давніх і запеклих суперників (якщо брати протистояння "Дніпра" і "Металіста"). Підопічні тренера Олександра Кучера розгромили своїх географічних сусідів 3:0.

Після нулоьової нічиєї в першому таймі, початок розгрому поклав гол, забитий екс-гравцем Кам`янської "Сталі" Володимиром Адамюком на 62-й хвилині після подачі кутового. Вже через чотири хвилини Артем Довбик збільшив рахунок. А переможний гол забив на 88-й хвилині його тезка Громов, "розстрілявший" майже впритул кіпера "Металіста". На останній доданій хвилині ще раз відзначився Адамюк, який врятував свою команду, відбивши м`яч майже з пустих воріт.

СК "Дніпро-1" вийшов на друге місце турнірної таблиці УПЛ, потіснивши "Зорю" (Луганськ). В обидвох команд по 9 очок.