В УПЛ зіграно матчі другого туру. Але через участь київського "Динамо" та команди СК "Дніпро-1" у Єврокубках, сьогоднішня очна зустріч стала першою у новому сезоні.

Матч відбувся на стадіоні у Львові. Поєдинок для підопічних Мірчі Луческу вийшов провальним. Номінальні господарі поля пропустила відразу три голи від команди, капітаном якої є вихованець Кам'янського футболу Олександр Сваток. Відкрив рахунок на 43-й хвилині Едуард Сарапій. Олександр Піхальйонок зміцнив перевагу своєї команди на початку другого тайму. А Валентин Рубчинський поставив крапку на 90-й хвилині – 3:0.

У наступному турі київське "Динамо" зіграє гостьовий матч проти колишнього представника України на міжнародній арені — луганської "Зорі", а "Дніпро-1" прийматиме рівненський "Верес".