Сьогодні, 14 грудня, в Одесі баскетболісти Кам`янського "Прометея" програли з мінімальним рахунком місцевій команд в матчі регулярного чемпіонату Суперліги

Як не прикро, але "прометеєвці" знову і знову програють в початковій фазі, а потім з натугою доганять згаяне. Ось і в звітній грі господарі виграли першу чверть з різницею в 6 очок. У другій десятихвилинці вони збільшили перевагу вдвічі.

Після великої перерви "Прометей" скоротив відставання. У вирішальній десятихвилинці кам`янчани зрівняли рахунок, але вирвати перемогу їм не вдалося. Матч завершився на користь "Одеси" - 81:79 (28:22, 21:15, 18:23, 14:19).

Найбільше пунктів "Прометею" принесли: Калпеппер (24), Майерс (19 + 9 підбирань), Конате (14 + 8 підбирань).

У наступному турі 20 грудня "Прометей" на своєму паркеті прийматиме "Черкаські Мавпи".