П'ятниця, 09 грудня 2022

Deprecated: Non-static method JPlugin::loadLanguage() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /sites/disk-sport.com/plugins/content/jllike/helper.php on line 27
Баскетбол Ровно Прометей

Після прикрої поразки в Тернополі, баскетболісти Кам`янського "Прометея" вирішили більше не лоскотати нерви своїм шанувальникам, і акуратно провели дві спарені гостьові зустрічі в Рівному. В результаті чергові дві перемоги, які дають величезний шанс завершити сезон у Вищій лізі вітчизняного баскетболу на мажорній ноті, і мають право на підвищення рангу.

Але про все по порядку. У першій спарці, команда "Рівне", що йде на третьому місці, провела цю зустріч рівно, без особливих зривів. Скажімо в міру своїх нинішніх можливостей. Але гра "Прометея" виявилася більш рівнішою (вибачте за каламбур). Після першої десятихвилинки, коли розрив у рахунку становив 13 пунктів, гості трохи розслабилися і другу чверть виграли з рахунком вже в два рази меншим - 45:37. Друга половина матчу не відрізнялася особливо від першої. "Прометеєвці" обачливо набирали очки, рівняни з завзятістю намагалися їх наздогнати. Але підопічні тренера Маркова і не збиралися дозволити їм підібратися ближче ніж на десять пунктів. У підсумку перший матч завершився прогнозуємою перемогою кам'янчан 69:92 (15:28 22:17 16:19 16:28)

БК "Рівне": Тимощук (6 + 5 втрат), Кисельчук (11), Герасимчук (3), Коров`яков (6), Анісімов (2 + 5 втрат); Нємцу (15 + 6 передач), Шепелев (13 + 6 підбирань), Подковиров (7), Федорчук (3), Дубнюк (2), Сидорук (1), Кузьминець (0).
СК "Прометей": Ханнах (22 + 13 передач), Місяць (4 + 5 передач + 5 втрат), Мальчевський (11 + 6 підбирань), Конате (17 + 9 підбирань + 5 передач), Загреба (19); Кривцов (12), Старцев (3), Куліш (2), Алфьоров (2), Кадигроб (0).

На наступний день команда "Рівне" зіграла в зовсім інший баскетбол. Лідерство в рахунку кілька разів переходило від команди до команди. У підсумку першу чверть виграли господарі майданчика - 24:19. А далі "прометеєвці" доклали зусиль і поступово почали скорочувати розрив у рахунку. На велику перерву команди пішли, коли на табло світився результат 44:42. Решту часу наші баскетболісти показали не тільки клас в грі, але і волю до перемоги. Що врешті-решт позначилося на остаточному результаті - 72:87 (24:19, 18:25, 15:20, 15:23)

БК "Рівне": Тимощук (5 + 5 передач), Кисельчук (14 + 4 підбирання), Герасимчук (2), Нємцу (5 + 5 передач), Анісімов (11 + 7 підбирань + 5 втрат); Коров'яков (17 + 8 підбирань), Дубнюк (8), Шепелєв (4), Подковиров (2), Чиж (4).
СК "Прометей": Ханнах (23 + 8 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення), Місяць (0 + 4 передачі), Мальчевський (0), Конате (23 + 4 підбирання), Загреба (12 + 7 підбирань); Кривцов (20), Алфьоров (4 + 5 передач), Кадигроб (3), Куліш (2), Старцев (0).