111 DSC0405

Сьогодні відбулася повторна зустріч чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі між Каменським "Прометеєм" і "Харківськими соколами". Сценарій матчу виявився майже ідентичний вчорашньої зустрічі. Господарі йшли у відрив, гості наздоганяли. Перша чверть за "Прометеєм" 16:11. Хоча і невелику, але перевагу, підопічні тренера Дмитра Маркова розгубили до великої перерви. Навіть дозволили харків'янам піти на відпочинок за рахунку на їх користь 31:29.

У другій половині матчу наші баскетболісти використовували володіння м'ячем більше раціональніше ніж їх суперник. Пішли точні попадання з-за дуги. Правда, кульгав якісний підбір м'ячів під кільцями. І все-таки "Прометей" не дав супернику піти з поля з піднятою головою, завдавши чергову за два дні поразку  80:66.