2тхеквондо

У столиці Сербії Бєлграді, з 30 травня по 3 червня проходять Європейські шкільні ігри єдиноборств.

В складі збірної України, 246 спортсменів-учнів змагаються у вільній і греко-римській боротьбі, самбо, дзюдо та тхеквондо WTF. Другий день змагань приніс українцям в тхеквондо аж 43 медалі різного гатунку! Одну з них, золоту, у ваговій категорії 68 кг завоювала Поліна Кучерява. Вихованка тренера Андрія Стовбана з ДЮСШ № 1 навчається в ліцеї № 25.

Нагадаю, що в 2022 році Поліна Кучерява була учасницею Чемпіонату Європи серед юнацьких олімпійських вагових категорій з тхеквондо. Спортсменка виграли турнір, який проходив у Німеччині, стала бронзовою призеркою Кубку Польщі з Олімпійського тхеквондо серед юніорів та турніру Кубку світу "Polish Оpen". А ще, Поліна представляла Україну на Всесвітньому фестивалі "She Runs – Active Girls’ Lead" в Брюсселі (Бельгія). В нинішньому році спортсменка стала срібною призеркою турніру "DUTCH OPEN 2023 - WT G1" в Ейндховені (Нідерланди).