П'ятниця, 09 грудня 2022

Deprecated: Non-static method JPlugin::loadLanguage() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /sites/disk-sport.com/plugins/content/jllike/helper.php on line 27

 

Підбігає до кінця 2022 рік, і одне з останніх крупних змагань зі східного єдиноборства було проведено в Кам`янському.

На базі СК "Прометей" 20 листопада пройшов відкритий чемпіонат ДЮСШ № 3 з тхеквондо "Україна - понад усе", в якому прийняли участь 176 спортсменів в розділі "керугі", та 23 спортсмени в розділі "пумсе", що представляли команди Дніпра та Кам’янського. Змагання проводилися по всім віковим категоріям. Призери були нагороджені медалями та грамотами, а сімдесят один переможець отримав ще й кубки.

Під час церемонії відкриття чемпіонату, керівник відокремленого підрозділу тхеквондо ВТФ у Дніпропетровській області Юрій Пальок вручив подяки та памятні кубки начальнику управління молоді та спорту Едуарду Коряку, директорам СК "Прометей", ДЮСШ № 3 і № 4 Анатолію Івашині, Миколі Маймуру і Олександру Кірпі "Ці нагороди отримали люди, які вносять вагомий вклад у розвиток тхеквондо у місті Кам`янському, проявляють турботу про здоров’я підростаючого покоління, - пояснив Ю.Пальок. - Я дякую Збройні Сили України за те, що вони дають можливість проводити змагання в цей важкий час. Дякую батькам, суддям, тренерам, за те що змагання пройшли чудово. До наступної зустрічі!"

Майже весь світовий час на даянгах проходили поєдинки, за якими спостерігали в розділах "керугі" та "пумсе" відповідно головні судді Денис Марченко і Роман Курись, а також головні секретарі Владлен Лобанов і Андрій Стовбан.

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Кумпан Аріанна (тр. Д.Марченко) - керугі
Кумпан Б`янка (тр. Д.Марченко) - керугі
Мошура Марк (тр. Д.Марченко) - керугі
Соболь Андрій (тр. Д.Марченко) - керугі
Матвієнко Іван (тр. Д.Марченко) - керугі
Стеценко Артем (тр. Д.Марченко) - керугі
Мартинов Андрій (тр. В.Лобанов) - керугі
Бойцанюк Святослав (тр. В.Лобанов) - пумсе
Сумська Мілана/Бойцанюк Святослав (тр. В.Лобанов) - пумсен
Мельник Артем (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Косинський Єгор (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Тищенко Віталій (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Афанасьєва Капітоліна (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Шабанова Ельвіра (тр. К.Ковдря) - керугі
Литвиненко Іван (тр. К.Ковдря) - керугі
Ткаченко Ілля (тр. К.Ковдря) - керугі
Ткаченко Ілля (тр. К.Ковдря) - керугі (змагався в двох категооріях)
Яковлев Богдан (тр. К.Ковдря) - керугі
Литвин Дмитро (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Лінник Богдан (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Бондарєв Максим (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Макашенець Крістіна (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Курило Тимофій (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Щукін Максим (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Товстопят Єлизавета (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Товстопят Єлизавета (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе (пара)
Товстопят Єлизавета (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе (команда)
Приходько Дар`я (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе (команда)
Марченко Максим (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Завгородня Маргарита (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Патрицький Микита (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Флерко Олександр (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Білобородов Іван (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Масліч Олександр (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Якимець Владислав (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Бабич Олександр (тр. Р.Курись) - пумсе
Лантух Євген (тр. Р.Курись) - пумсе
Міщенко Єлизавета (тр. Р.Курись) - пумсе
Раїльченко Аніта (тр. Р.Курись) - пумсе
Лантух Євген/Кузів Лілія (тр. Р.Курись) - пумсе (пара)
Кондратенко Богдан (тр. Р.Курись) - керугі
Литовченко Тимур (тр. Р.Курись) - керугі
Павленко Віталій (тр. Р.Курись) - керугі
Кузів Лілія (тр. Р.Курись) - керугі
Бойчун Аліна (тр. Р.Курись) - керугі


ДРУГЕ МІСЦЕ

Леончук Євгенія (тр. Д.Марченко) - керугі
Зінченко Злата (тр. Д.Марченко) - керугі
Побережний Арсеній (тр. В.Лобанов) - керугі
Сумська Мілана (тр. В.Лобанов) - пумсе
Орел Михайло (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Калюх Данило (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Поповиченко Леон (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Забара Владислав (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Ступак Тимур (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Бурчак Арсен (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Мельников Кирило (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Гроза Кирило (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Барлет Макар (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Мартинович Іван (тр. К.Ковдря) - керугі
Тищенко Олександр (тр. К.Ковдря) - керугі
Приходько Дар`я (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Приходько Дар`я (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе (пара)
Маренич Гліб (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Дворнікова Карина (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Буряк Данило (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Балахашвілі Іване (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Батіщева Єва (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Дузь Марія (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Кучер Артур (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Парфентьєва Вікторія (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Лісовець Микола (тр. Р.Курись) - пумсе
Невідомих Микита (тр. Р.Курись) - пумсе
Кузів Лілія (тр. Р.Курись) - пумсе
Невідомих Микита/Міщенко Єлизавета (тр. Р.Курись) - пумсе (пара)
Лісовець Микола (тр. Р.Курись) - керугі
Волосов Костянтин (тр. Р.Курись) - керугі
Жалдак Єлизавета (тр. Р.Курись) - керугі
Пререкрест Альбіна (тр. Р.Курись) - керугі


ТРЕТЄ МІСЦЕ

Куцький Максим (тр. Д.Марченко) - керугі
Ігнатьєв Саша (тр. Д.Марченко) - керугі
Корнійчук Артем (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Ільєнко Анастасія (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Левицька Анастасія (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Валентюк Алла (тр. О.Кірпа, А.Крістєва) - керугі
Мартинович Макар (тр. К.Ковдря) - керугі
Мартинович Назар (тр. К.Ковдря) - керугі
Неклеса Михайло (тр. К.Ковдря) - керугі
Ципа Аркадій (тр. К.Ковдря) - керугі
Васильковський Володимир (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Грабський Юрій (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Мельник Матвій (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - керугі
Пилипенко Павло (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - пумсе
Гроза Мирослава (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська) - пумсе
Тараненко Данило (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Бородай Костянтин (тр. А.Стовбан, К.Бірковська) - пумсе
Бондарчук Максим (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Снітько Мурат (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Перемитько Кіра (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Гонтар Дамір (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Домченко Іван (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Шалагін Владислав (тр. Ю.Пальок, Я.Пальок) - керугі
Бойчун Аліна (тр. Р.Курись) - пумсе
Пономаренко Ярослав (тр. Р.Курись) - пумсе

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo/?fbid=161703169887554&set=a.161706193220585

 

 

 

 

 

Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua