Субота, 04 лютого 2023

Deprecated: Non-static method JPlugin::loadLanguage() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /sites/disk-sport.com/plugins/content/jllike/helper.php on line 27

 

У Кам'янському пройшов відкритий Кубок міста "Шлях до майстерності" з кіокушин-кан карате.

"Шлях до майстерності" це традиційні, підсумкові змагання, що проводяться наприкінці кожного календарного року. Турнір проходив протягом двох днів, 18 грудня – розділ ката, 19 грудня – розділ куміте. У змаганнях взяло участь 265 спортсменів з Кам'янського, Новомосковська, Дніпра, Вільногірська та Харкова (ката – 70 спортсменів, куміте – 194).

"Шлях до майстерності" - традиція, яка успішно розвивається

Перший Кубок міста було організовано ще у 2001 році. Спочатку ці змагання називалися, як Кубок Дніпродзержинська і проводились між секціями міста з кіокушин-кан карате з метою виявлення найкращої. За результатами змагань найкращій секції вручався "Кришталевий кубок". У 2004 році "Кришталевий кубок" було вручено секції гімназії № 39, де він зберігається і по нині. У 2005 році через організаційну кризу тимчасово було припинено спортивно-масову роботу федерації. У 2007 році, після вибору нового керівництва та активізації діяльності, традиція проводити підсумковий Кубок відновилася. З 2010 року ці змагання називаються Кубок "Шлях до майстерності". З 2015 року Кубок проводиться у двох розділах: "ката" (демонстраційна техніка) та "куміте" (поєдинки). Через велику кількість учасників та необхідність створити повноцінні умови для виступаючих спортсменів з 2019 року Кубок Кам’янського проводиться протягом двох днів: перший день – ката, другий – куміте. У 2021 році вперше ката проводився одночасно на двох татамі.

"Приємно бачити позитивну динаміку розвитку Кубка "Шлях до майстерності". Спочатку це були змагання між секціями Дніпродзержинська, потім турнір став відкритим для команд інших міст. На першому турнірі ми не мали можливості створити для спортсменів гарних умов, але поступово ситуація змінилася кардинально. Сьогодні ці змагання проходять на високому організаційному та технічному рівні. З кожним роком ми покращуємо умови для виступаючих каратистів, як у розділі ката, так і куміте", - поділився своїми спогадами та враженнями головний суддя першого Кубка Дніпродзержинська (нині Кам`янське) Сергій Радівілов, чинний тренер федерації.

Легкі перемоги нам не потрібні!

Понад 10 років Кубок Кам'янського "Шлях до майстерності" проводиться у відкритому форматі. Це дає можливість взяти участь у турнірі партнерським федераціям та клубам з інших міст, а також підняти рівень конкуренції. У змаганнях взяли участь гостьові команди з Новомосковська, Дніпра, Вільногірська та Харкова. Незважаючи на масовість і високий технічний рівень гостьових команд, вихованці Кам'янської федерації змогли завоювати 31 перше місце, 36 других і 31 третє. Гості турніру посіли 26 перших, 21 друге та 11 третіх місць. Статистика та кількісні показники результатів проведення Кубка Кам'янського "Шлях до майстерності" відображена у звіті, з яким можна ознайомитись на сайті федерації www.kyokushinkan.dp.ua

 

"Нам не потрібен "містечковий" турнір та легкі перемоги, саме тому ми запрошуємо сильні команди з Дніпра, Новомосковська, Харкова та інших міст України. Водночас ми не можемо собі дозволити приймати на турнірі федерації і клуби, які систематично грубо порушують правила змагань та етикету", – пояснив Євген Колішевський, Президент Кам'янської федерації кіокушин-кан карате.

Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua