П'ятниця, 27 січня 2023

Deprecated: Non-static method JPlugin::loadLanguage() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /sites/disk-sport.com/plugins/content/jllike/helper.php on line 27

 

У Кам'янському, 22-23 травня пройшли технічний семінар і екзаменаційні тести з кіокушин-кан карате.

В іспиті взяли участь 300 вихованців, з яких 102 атестувалися вперше. Семінар та іспит проводилися під керівництвом національного представника в Україні міжнародної організації кіокушин-кан карате-до шихана Андрія Щиголева (5 дан). У складі екзаменаційної комісії працювали: Євген Колішевський (3 дан), Денис Шишков (3 дан), Сергій Радівілов (2 дан), Олександр Наконечний (2 дан), Руслан Наконечний (2 дан), Дмитро Плахотник (1 дан), Максим Козаченко (1 дан), Сергій Кірюхін (1 дан), Інна Чуйко (1 дан).

 

На думку керівництва Кам'янської федерації кіокушин-кан карате саме іспит мотивує дітей вивчати карате у повному обсязі. Перший іспит вважається посвятою у каратисти.

З урахуванням карантинних обмежень, пов'язаних з поширенням вірусу COVID-19, іспит довелося проводити у три етапи. На першому етапі тести здавали тільки новачки, для них цей день вважається посвятою у каратисти. Всі новачки-кандидати свій перший іспит здали успішно. Під час другого етапу тести здавали власники білих і помаранчевих поясів. На третьому етапі тестували вихованців з кольоровими поясами. Екзаменаційні вимоги до кандидатів на кольорові пояси завжди вище і суворіше, ніж до новачків, ось чому деякі вихованці не склали свої іспити. Кандидатам, які здали іспит умовно необхідно протягом місяця виправити помилки і повторно здати необхідний розділ своєму тренеру у присутності вихованців секції. Кандидатам, які іспит не склали, доведеться складати іспит повторно. Згідно екзаменаційної програми вихованці повинні продемонструвати свої знання і здібності у розділах: класична техніка, ката, фізична і бойова підготовка. Після успішного складання іспиту кожен вихованець отримує сертифікат і право носити відповідний кваліфікаційний пояс.

Підводячи підсумки іспиту, шихан Андрій Щиголев нагадав учасникам: "Пояси і сертифікати неможливо купити їх потрібно заробити. У Кам'янській федерації є хороша традиція напередодні іспиту організовувати технічний семінар. Це дає можливість стандартизувати техніку і виправляти помилки. Під час технічних семінарів ми також маємо можливість розширювати свої знання з усіх розділів, які є в кіокушин-кан карате. Більшість версій кіокушин карате сьогодні культивують тільки спортивний розділ (змагальну техніку). Ми намагаємося дати нашим вихованцям можливість вивчати карате, як багатогранне бойове мистецтво".

Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua