Вівторок, 27 вересня 2022

Deprecated: Non-static method JPlugin::loadLanguage() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /sites/disk-sport.com/plugins/content/jllike/helper.php on line 27
ЄC2A0 C2A0 ЉC2A0Ґ бЄЈ Ґв пп иЄC2A0 2018
 
З 12 по 15 липня в Дніпрі пройшла річна навчально-тренувальна школа "Кіокушинкан-стандарт - 2018" під керівництвом офіційного представника міжнародної організації кіокушин-кан карате бранч-чіфа Андрія Олеговича  Щиголєва. У тренувальному таборі взяли участь каратисти з Дніпропетровської, Миколаївської, Київської та Закарпатської областей. Навчально-тренувальна школа проводилася для підвищення спортивної та організаційного рівня тренерського складу і старших вихованців. За результатами тренувального табору деякі тренера і вихованці Кам'янської федерації кіокушин-кан карате успішно склали іспити на чорні пояси.
 
ЧОРНІ ПОЯСИ - "ЗОЛОТИЙ ЗАПАС" КАМ`ЯНСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ КІОКУШИН-КАН КАРАТЕ
 
Тренерський склад і старші вихованці Кам'янської федерації кіокушин-кан карате повернулися з літньої навчально-тренувальної школи "Кіокушин-кан-стандарт - 2018" з новими професійними досягненнями. В рамках тренувального табору, який проходив в Дніпрі з 12 по 15 липня, представники Кам'янської федерації успішно пройшли екзаменаційні тести на чорні пояси, а саме: Хмелінський Артем (тренери Радивилов С., Колішевський Є.) здав іспит на перший дан , тренери Вестя Олександр, Наконечний Олександр і Наконечний Руслан здали іспит на другий дан. Екзаменаційні тести під керівництвом бранч-чіфа Андрія Щиголєва традиційно проводилися вночі, на лісовій галявині при світлі язиків полум'я двометрового багаття. Кандидати на чорні пояси обов'язково повинні були продемонструвати високий рівень персональної фізичної підготовки, а також знання й уміння як в основних розділах карате (ката, класична і бойова техніка), так і в факультативних (робота з жердиною і іншими видами зброї).
 
"У житті каратиста іспит на чорний пояс - це дуже знаменна подія. Ми завжди дуже виважено ставимося до прийняття рішення про допуск до іспиту на майстерні ступеня. Підготовка до такої серйозної події починається задовго до його проведення. Всі кандидати спочатку проходять пробне тестування, потім протягом року працюють над своїми помилками і тільки потім подають заявку на іспит, - розповів Євген Колішевський, президент Кам'янської федерації кіокушин-кан карате. - Чорні пояси в нашій федерації можна порівняти зі злитками золота в банку. Ми скрупульозно готуємо своїх майстрів і пишаємося кожним фахівцем. Від імені всієї федерації хочу ще раз привітати з досягнутими результатами Вестю Олександра, Наконечного Олександра, Наконечного Руслана і Хмелінського Артема".
 
ДНІПРО СТАЄ ЦЕНТРОМ РОЗВИТКУ КІОКУШИН-КАН КАРАТЕ
 
Кіокушин карате, як система бойової підготовки, зародилося в Японії в 50-х роках ХХ століття. Цей процес проходив на хвилі відродження самурайських традицій і системи виховання, заснованої на вивченні традиційних бойових єдиноборств. Масутацу Ояма, творець стилю кіокушин, присвятив більшу частину свого життя вдосконаленню і популяризації цього виду карате. Спочатку кіокушин карате було дуже різнобічним бойовим мистецтвом, але з роками, в процесі перетворення його в вид спорту, багато розділів (робота з прикладним зброєю, кидкова техніка та ін. перестали культивуватися в середовищі спортсменів. Тренера робили акцент на технічних розділах, за якими проводяться змагання. В остаточному підсумку, більшість версій кіокушин карате стали виключно спортивними видами. Незважаючи на тенденцію перетворення кіокушин карате в спортивне єдиноборство, ряд японських майстрів, послідовників Масутацу Ояма, вирішили повернутися до старих традицій і відродити кіокушин, як різнобічну систему бойової підготовки. В результаті, в світі єдиноборств з'явилася версія кіокушин-кан карате. У Дніпрі офіційним представником міжнародної організації кіокушин-кан карате є А.О.Щиголєв (чорний пояс, 5 дан). Щорічно бранч-чиф Щиголев збирає в своєму навчально-тренувальному таборі всіх, хто бажає вивчати кіокушин карате, як різнобічну систему бойової підготовки. У цьому році була проведена 23-тя за рахунком літня школа "Кіокушин-кан-стандарт - 2018"
 
"Змагальні версії кіокушин карате не можуть вважатися повноцінною системою бойової підготовки. Ігнорування або формальне вивчення класичної і кидкової техніки, а також інших, не менш важливих розділів, руйнують карате, як цілісне бойове мистецтво, - розповів бранч-чиф Андрій Олегович Щиголев  - Як регіональний керівник, я докладаю багато зусиль для підготовки висококваліфікованих фахівців, які вміють викладати карате, як багатофункціональне бойове мистецтво. Ось чому до нас їдуть вчитися тренера з усіх куточків України".
Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua