Городнюк бокс

В столиці Ірландії Дубліні з 4 по 7 жовтня проходив юніорський турнір з боксу "Smithfield Boxfest 2018", в якому змагалися майстри шкіряної рукавички з восьми країн (Норвегія, Данія, Німеччина, Латвія, Литва, Палестина, Ірландія, Україна). Збірну України представляли 13 боксерів і 10 стали першими. У ваговій категорії 52 кг боксував Максим Городнюк з Кам'янської ДЮСШ № 1. Вихованець тренерського дуету Анатолій Румянцев/Ігор Урбе став переможцем змагань. Як повідомив Ігор Урбе, Макс провів два бої і обидва завершив достроково в першому раунді. Крім того, Городнюк і та Юрій Захарєєв (вагова категорія 66 кг) отримали призи, як кращі боксери змагань.

43237894 721802594845626 7103354279510933504 n 800x 215

Треба нагадати, що в серпні наш земляк став чемпіоном України. На його рахунку в нинішньому сезоні перемоги на міжнародних турнірах в Азербайджані та Угорщині.