П'ятниця, 09 грудня 2022

Deprecated: Non-static method JPlugin::loadLanguage() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /sites/disk-sport.com/plugins/content/jllike/helper.php on line 27

"ЗОЛОТИЙ ВІК ГАВРИСІВ"

 

До підїзду Баглі`йського районного ЗАГСуповільно під`їжджає машина, на якій золотим сяйвом виблискують цифри "50". З автомобіля виходить немолодий чоловік, і, шанобливо підтримуючи під руку свою супутницю, крокує разом з нею до залу урочистих обрядів. Мелодійні звуки бандур, могутній голос хору сплітаються у величальну пісню на честь ювілярів.

- Півстоліття тривожного, але прекрасного життя проминуло, мов мить, - звернулася до "золотої пари" завідуюча Баглійським ЗАГСом К.Д.Якименко. - Була юність і весна, росяні ранки і тривожні ночі, зустрічі і розлучення. Була війна. Але через усі життєві знегоди, через довгі неспокійні роки ви прийшли у сьогодняшній день з красивими почуттями. Сердечно вдячні вам за це.

Настала хвилююча мить: як і 50 років тому, Євгенія Прокопівна і Петро Олексійович Гавриси обмінюються золотими обручками, їх тепло вітають діти, онуки, правнуки, друзі і знайомі.

Данину щирої поваги і вдячності ми віддаємо людям, які півстоліття вірно зберігали чисті і добрі почуття. Тож побажаємо ювілярам і надалі щастя, здоров`я і всього найкращого.

А.Ковальчук, член районної обрядової комісії.

На знімку: "золоте" подружжя Євгені Прокопівна і Петро Олексійович Гавриси обмінюються обручками.
Фото Л.Кучмія.

"Дзержинець" 14 серпня 1983 року.

 

"ШАХОВІ КОРОЛІ"

 

 

Шаховий павільйон міського парку культури і відпочинку став місцем проведення відкритої першості міської ради "Авангард" Всесоюзного добровільного спортивного товариства "Труд" з шахів серед чоловіків. Численні любителі цього виду спорту і відвідувачі парку були свідками захоплюючих баталій на чорно-білих полях. Турнір зібрав досить сильний склад, серед тринадцяти його учасників семеро мали високе шахове звання - кандидат в майстри спорту СРСР. Турнір, безперечно, удався.

Досить впевненно пройшов турнірну дистанцію представник виробничого об`єднання "Азот" кандидат в майстри спорту М.Молдаванський. Лідируючи зі старту, він і фінішував першим з хорошим результатом - 9,5 очок із 12 можливих. Новий чемпіон міської ради - не новачок у шахах, але це його досягнення - найвищий успіх на міських змаганнях. М.Молдаванський виграв декілька цікавих партій. Та не завжди вдається йому позиційна боротьба і захист, у нього ще є резерви для вдосконалення гри.

Друге й третє місця в турнірі поділили чемпіон міста, кандидат у майстри С.Титов (металургійний завод ім.Дзержинського) та досвідченний кандидат у майстри М.Грицан (вагонобудівний завод), які поступилися переможцю всього на пів-очка.

М.Молдаванський нагороджений кубком, а призери змагань - дипломами. Відзначені дипломами такоє найстарший і наймолодший учасники. Дирекція парку створила всі умови для плідної шахової творчості. Чітко працювала суддівська колегія, особливо добре попрацював головний секретар змагань Володимир Митрофанович Алексєєнко.

В.Карпанов, житель вул. Димитрова.

"Дзержинець" 7 серпня 1983 року.

 

"НЕ ТІЛЬКИ КУЗНЯ КАДРІВ"

 

 

"Дзержинець" 14 серпня 1983 року.

 

Новини України і світу
Спорт
Ігрові (з м'ячем) види
Футбол
Міні-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технічні види
Авто
Мото
Авіаспорт
Велоспорт
Стрільба кульова
Стрільба з лука
Фехтування історичне
Судномоделізм
Силові види
Важка атлетика
Пауерліфтинг
Гирьовий спорт
Єдиноборства
Тхеквондо
Бокс
Кікбоксинг
Дзюдо
Вільна боротьба
Карате
Айкідо
Фріфайт
ММА
Хапкідо
Комбатан
Легка атлетика
Біг
Ходьба
Стрибки та метання
Теніс
Великий
Настільний
Водні види
Поло
Плавання
Стрибки з трампліну
Синхронне плавання
Гребля
Водний туризм
Гімнастика
Художня
Спортивна
Акробатика
Стрибки на батуті
Зимові води
Хокей
Біг на коньках
Фігунре катання
Фігурне катання на роликових ковзанах
Логічні ігри
Шашки
Шахи
Сеги
Спортивні танці, черлідінг
Спортивні танці
Черлідінг
Більярдний спорт
Паркур
Спортивні споруди
Спортивне орієнтування
Культура
Освіта
Історія
Відомі люди міста
Пам'ятники міста
"Перегортаючи старі газети"
50-ті роки
60-ті роки
70-ті роки
80-ті роки
90-ті роки
Історія однієї фотографії
Історія транспорту
Рекорди Міста
Перші
Останні
Єдині
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua