Жителі центру міста вже, мабуть, звернули увагу на яскраву вивіску, що з'явилася нещодавно по вулиці Сировця: "Дитяче ательє "Чебурашка". Але, напевно, не всі ще знають, що у новому ательє шиють взуття для найменьших дніпродзержинців.
Батькам добре відомо, що у магазині, на жаль, не завжди можна купити гарне й зручне дитяче взуття, бо випускають його ще недостатньо. Прагнучи повніше задовольнити попит юних мешканців міста, у міському комбінаті побутового обслуговування вирішили відкрити спеціалізоване ательє пошиття дитячого взуття. Для цього використали колишнє приміщення продуктового магазину на розі вулиць Сировця та Комунарної. Відремонтували його, встановили відповідне обладнання.
Перших відвідувачів наш "Чебурашка" прийняв ще напередодні нового року. Зараз вже можна говорити, що новий вид послуг прийшовся до вподоби наймолодшим городянам. І це зрозуміло - адже ми виготовляємо взуття з кращих сортів натуральної шкіри. Серед моделей, розробленних модельєрами комбінату, чимало таких, що виконуються на литій підошві з поліуретану - це матеріал, що практично не зношується.
Шиємо ми теплі й зручні зимові чобітки на штучному хутрі, а також дуже популярні зараз кросовки. До весняно-літнього сезонупланується освоїти пошиття легкого взуття - туфель та "босоніжок" як дівочих, так і хлоп'ячих. До "Чебурашки" прийшли працювати найбільш досвідчені майстри-взуттєвики, адже якість дитячих виробів має бути високою. Це комуніст Микола Дмитрович Дубоносов, подружжя Компанійців - Тетяна Вікторівна та Володимир Миколайович. Привітно зустрічає маленьких відвідувачів приймальниця Л.І.Євдокимова.
Незабаром інтер'єр "Чебурашки" стане привабливішим - спеціалісти "Укрпобутреклами" зараз саме працюють над його художнім оформленням, в якому будуть використані сюжети улюблених дітьми казок. Тож ласкаво просимо завітати до нас.

О.Нульман, завідуючий дитячим ательє "Чебурашка".
"Дзержинець" 21.01.1986.