Воскресенье, 27 Сентябрь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


На честь Дня фізичної культури і спорту 14 вересня в Дніпрі пройшло вшановування людей, які внесли вклад в розвиток Олімпійського руху країни. Начальник обласного управління молоді та спорту О.П.Пшеничников вручив наручний годинник і "Подяку" від Національного Олімпійського Комітету України судді по легкій атлетиці з Кам'янського Сергію Гужві.

Суддя національної категорії Сергій Гужва в сезоні 2019/2020 року брав участь в більш ніж сімдесяти змаганнях України різного рівня. У 2019 році він увійшов в десятку кращих арбітрів України.

Add a comment

 

 

 

 

Відділення легкої атлетики ДЮСШОР "Метеор" Дніпропетровської міської ради  проводить набор в місті  Кам’янське для збірної команди з легкої атлетики серед юнаків і діввчат.

Навчально-тренувальна робота серед юнаків та дівчат проводиться згідно навчальних програм Міністерства освіти та спорту відповідно до віку.

Прийом у групи проводиться з шостого до одинадцятого класів.

Заняття проводяться чотири рази в неділю в місті Камянське  на стадіоні "Промінь" В зимовий період у  спортзалі клубу "ЮЖКОКС" та легкоатлетичному манежі стадіону "Перемога". Заняття для всіх безкоштовні.

 

 

Телефон тренера м.с. Сергія Олександровича Гужви  0967154187

 

Add a comment

 

8 вересня - "Веселі старти" з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Зона відпочинку на Черемушках (спуск Василя Стуса). Початок - 17:00 .
9 вересня - урочистий захід "Кам’янське спортивне" з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. Нова сцена академічного музично-драматичного театру ім. Л.Українки (вул. М. Лисенка, 24). Початок - 17:00.
10 вересня - чемпіонат міста з художньої гімнастики серед спортсменів 2008/2009 р.н. ДЮСШ № 4 (вул. Сергія Слісаренка,5). Початок - 14:30.
12 вересня - відкритий Чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, присвячений Дню фізичної культури і спорту України. ДЮСШ № 4 (вул. Сергія Слісаренка,5). Початок - 9:00.
12 вересня - Кубок з тенісу пам’яті М.П.Аношкіна серед аматорів. Відкриті тенісні корти СК "Прометей" (пр. Аношкіна, 109). Початок - 10:00.
12 вересня - Кубок міст з футболу серед ветеранів. НВК № 24. (вул. Лікарняна, 51). Початок - 16:00.
12 вересня - відкритий чемпіонат міста з плавання. Басейн "МіКомп" (пр. Аношкіна, 109). Початок - 10:00.
13 вересня - третій етап автогонок UNITED TIMEATTACK SERIES. Картодромь "DniproKart". Початок - 13:00.
15 вересня - веселі старти "Здорова молодь - здорова нація". Центральний парк культури та відпочинку. Початок - 17:00.

Add a comment

 


У центральному парку Кам'янського 28 вересня пройшло загальноміське свято "День здорового способу життя". Це свято проводиться з 2017 року під особистим патронатом мера міста Андрія Білоусова. У святі беруть участь міські комунальні та громадські організації, які ведуть свою діяльність у сфері фізичної культури і спорту. Традиційно, в рамках програми свята проводиться "Парад чемпіонів", показові виступи, майстер-класи, відкриті заняття. Кам’янська федерація кіокушин-кан карате щорічно бере участь у святі "День здорового способу життя". У 2020 році в параді чемпіонів взяли участь такі вихованці: Чернуха Володимир, Мельник Павло (тренер Наконечний Олександр), Зайченко Артем (тренер Чуйко Інна), Білка Анна, Єрмаков Назар (тренер Наконечний Руслан), Рашевський Артем (тренер Козаченко Максим), Бреславець Єва, Бреславець Ярослава, Колішевський Тимур, Хмелінський Роман, Неклеса Катерина (тренер Колішевський Євген).

"На святі "День здорового способу життя" тренери і вихованці під час показового тренування продемонстрували різні розділи сучасного кіокушин-кан карате. У нашій версії карате вивчається як класична техніка, так і прикладна (бойова). Крім цього, вперше ми почали масово освоювати з дітьми роботу з жердиною (бо) і демонструвати цю техніку публічно, - розповів Євген Колішевський, президент Кам'янської федерації кіокушин-кан карате, - крім цього, на прикладі відкритого тренування ми продемонстрували принципи роботи нашої федерації. Під час спільних тренувань ми завжди ділимося на цільові групи, у кожної групи є своя тема заняття і тренерський склад. В процесі тренування відбувається зміна робочих локацій і тренерів. Цей принцип дає можливість вихованцям познайомитися і попрацювати з кожним тренером федерації".

ДЛЯ СПОРТУ НАСТАЮТЬ ВАЖКІ ЧАСИ

У Кам'янському, завдяки особистій ініціативі мера Андрія Білоусова, проведення загальноміських спортивних свят стало щорічною традицією. У цих заходах з великим задоволенням беруть участь тренери, діти, батьки. У той же час, не дивлячись на загальний святковий і урочистий настрій, в Україні для спорту наступають важкі часи. Державна політика в сфері фізкультури і спорту змінилася кардинально, спорт перестав бути професійною сферою діяльності. На практиці це означає, що в Україні поступово згортають свою діяльність середні і вищі навчальні заклади, які готували професійних тренерів з різних видів спорту. На сьогоднішній день, 5 елітних навчальних закладів вже виведені з підпорядкування Міністерства освіти. Крім цього, спортивні громадські організації в Україні не позначені, як пільгова категорія, на відміну від організацій релігійного і культурного напрямків. Як би це не звучало дивно, але ці рішення були прийняті урядом після революції 2014 року в період реалізації державної політики, спрямованої на покращення життя громадян. Державні органи сьогодні не будуть координувати і контролювати сферу спорту, цей процес називається модним словосполученням – дерегуляція функцій органів влади. Насправді, це означає, що спорт хочуть повністю вивести у сферу комерційної, непрофесійної діяльності. Наслідки такої політики будуть сумними: спорт перестане бути масовим, якість спортивного викладання значно знизиться, багато батьків не зможуть оплачувати заняття в спортивних секціях. Таким чином, сьогодні доля спортивних секцій повністю залежить від політики органів місцевого самоврядування. У Кам'янському поки ще є комунальні спортивні організації та спортивні комплекси, на базі яких виховуються діти та проводяться спортивно-масові заходи. Крім цього лояльна політика місцевої влади по відношенню до громадських спортивних організацій дає можливість з'являтися новим видам спортивних секцій. Це те, що є сьогодні у Кам'янському, що буде в майбутньому поки не відомо.

"Політики помиляються, коли стверджують, що комерціалізація сфери медицини, освіти і спорту сприятиме розвитку цих сфер. Можливо, що якісна медицина, освіта та спорт будуть доступні для вузької категорії українських громадян, але в цілому загальний рівень професіоналізму впаде, ми це відчуємо вже у найближчі 10-20 років. Мене часто запитують, що в такій ситуації робити? Сьогодні ми готуємося до виборів, виборцям потрібно задавати питання партіям що балотуються і кандидатам про те, яким чином буде підтримуватися за рахунок бюджету сфера спорту, освіти і медицини. Ці сфери дуже тісно пов'язані між собою", - пояснив Євген Колішевський, президент Кам'янської федерації кіокушин-кан карате".

Add a comment

 

4 вересня - веселі старти "Здорова молодь - здорова нація" з нагоди Дня фізичної культури. Біля Кіноконцертного залу "Мир" (пр. Перемоги, 35). Початок - 17:00.
4 вересня - чоловічий баскетбольний "Кубок Прометея". Палац спорту (пр.Аношкіна, 109). "Київ-Баскет" - "Черкаські Мавпи". Початок - 16:30; "Прометей" - "Запоріжжя". Початок - 19:00.
5 вересня - чоловічий баскетбольний "Кубок Прометея". Палац спорту (пр.Аношкіна, 109). "Київ-Баскет" - "Запоріжжя". Початок - 15:30. "Прометей" - "Черкаські Мавпи". Початок - 18:00.
5 вересня - першість ДЮСШ з ЗФП та СФП з естетичної групової гімнастики. ДЮСШ № 4 (вул. Сергія Слісаренка,5). Початок - 10:00.
5 вересня - чемпіонат міста серед юнаків зі спортивної акробатики. ДЮСШ № 4 (вул. Сергія Слісаренка,5). Початок - 10:00.
5 вересня - першість КДЮСШ "Металург" з СФП та ЗФП зі спортивної гімнастики. КДЮСШ "Металург" (вул. Спортивна, 20). Початок - 10:00.
5 вересня - першість ДЮСШ № 3 з шашок-64 серед юних надій, присвячений Дню фізичної культури. СШ № 40 (пр. Наддніпрянський, 3). Початок - 10:00.
5 вересня - чемпіонат ДЮСШ № 1 з тхеквондо ВТФ по пумсе. ДЮСШ № 1 (вул. Воїнів-афганців, 7). Початок - 10:00.
5 вересня - дитячий фестиваль червоного та зеленого тенісного м’яча. СК "Прометей" (пр. Аношкіна, 109). Початок - 15:00.
6 вересня - чоловічий баскетбольний "Кубок Прометея". Палац спорту (пр.Аношкіна, 109). "Черкаські Мавпи" - "Запоріжжя". Початок - 11:30; "Прометей" - "Київ-Баскет". Початок - 14:00.
6 вересня - першість ДЮСШ № 1 з козацького двобою серед юніорів, юнаків. ДЮСШ № 1 (вул. Воїнів-афганців, 7). Початок - 10:00.
6 вересня - показові виступи спортсменів відділень веслування академічного та на байдарках. Міський пляж. Початок - 10:00.
8 вересня - першість ДЮСШ № 1 з настільного тенісу серед гравців 2006 р.н. та молодші. ДЮСШ № 1 (вул. Воїнів-афганців, 7). Початок - 16:00.
8 вересня - веселі старти з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Центральний парк культури та відпочинку. Початок - 17:00.

 

Add a comment

Популярное за неделю

Сен 27, 2020 45 ТРОЄ КАМ'ЯНЧАН СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КІКБОКСИНГУ
В Дніпрі 27 вересня завершився триденний чемпіонат України з кікбоксингу за версією…