17 серпня в місті Волос (Греція) розпочався XI чемпіонат світу з водного поло серед юніорок (U-20). В світовій першості приймають участь 16 колективів. Серед них грає і українська збірна, яка виступає в групі "D" разом з командами США, Іспанії і Мексики. Наші дівчата прибули в Грецію після майже десятиденного тренувального збору в Дніпродзержинському басейні "МіКомп". Першу зустріч вихованки тренерів Михайла Лебедєва і Наталії Мельничук зіграли 17 серпня з суперницями із Іспанії. Вже на 53 секунді матчу ватерполістки із Пірінейського півострова повели в рахунку. Анфіса Булах скоротила рахунок до 1:2. Вона була автором ще двох забитих м'ячів в другому періоді. Двома м'ячами в заключній частині гри відзначилась капітан збірної України Анастасія Мельничук. По одному голу в третьому періоді на свій рахунок записали Єлизавета Ходос, Діна Теліпко і Марія Андрєєва. Клас гри іспанок набагато вищий наших спортсменок. Тому і не дивно, що вони виграли зустріч з рахунком 23:8 (5:1, 6:2, 7:3, 5:2). В іншому матчі групи "D", команда США розтрощила ватерполісток із Мексики 28:0. Сьогодні, 18 серпня, о 17:20 Україна зустрінеться із США.