Воскресенье, 07 Март 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

З 14 по 17 лютого в Дніпровському басейні "Метеор" проходив чемпіонат України серед молоді та юніорів з плавання.

На блакитних доріжках за право прийняти участь на чемпіонатах Європи як серед юніорів, так і серед дорослих, змагалися 490 спортсменів. Треба відзначити, що в індивідуальному заліку плавцям дозволялося стартувати на трьох дистанціях. Змагання проходили з попередніми і фінальними запливами, крім 800 і 1500 метрів вільним стилем та естафети.

Прекрасні результати показали "золоті рибки" з Кам`янського. Учениця СШ № 25 Тетяна Афанасьєва (2008 р.н.) завоювала по одній золотій і бронзовій медалі, а також три срібних. Роксолана Сулейманова (2007 р.н.), учениця СШ № 23, має в своєму активі "золото", чотири "срібла" і три "бронзи". Анна Загоровська (2007 р.н.), учениця СШ № 9, принесла команді дві срібних і одну бронзову нагороди. Цікаво, що всі дівчата розпочинали свій спортивний шлях у тренера Людмили Литвиненко в басейні "Дніпровець". Зараз з ними працює сімейна пара Краєвських, Дмитро і Інна. На рахунку найкращої плавчині міста Вікторії Костроміної три медалі найвищого гатунку. Учениця технічного ліцею № 1, майстер спорту України Вікторія Костроміна показала нормативні результати, що дають змогу виступати на Чемпіонатах Європи, як серед дорослих (листопад, Казань), так і юніорів (липень, Хорватія). Як розповіла 17-річна дівчина, вона спочатку захоплювалася танцями, але родинні гени (її старший брат Денис займається також плаванням) дали про себе знати. І ось уже десять років як дівчина займається в басейні "МіКомп" плаванням у тренерів Андрія і Наталії Сидорченко.

Потрібно додати, що наші дівчата ставали призерками в естафетах, виступаючи в складах збірних команд Дніпропетровської області. Вихованці тренерського дуету Сидорченко (Андрія і Наталії) Василиса Горєлова (2004 р.н.) і Микола Котенко (2007 р.н.) увійшли до десятки кращих брасистів турніру. Нагадаємо, що Таня Афанасьєва і Микола Котенко зможуть взяти участь як в абсолютному чемпіонаті України (5-9 березня), так і в юнацькому (18-21 березня) на короткій воді. Обидва змагання пройдуть в Харкові.