В Харкові 21-23 листопада проводиться відкритий юніорський чемпіонат України з плавання. На блакитних доріжках басейну "Акварена" змагалися 326 плавців (125 дівчат та 201 юнак) з 21 області України та міста Києва, а також спортсмени з Азербайджану.

В перший день змагань три нагороди завоювали представниці Кам`янської КДЮСШ "Авангард" (тренери А.Сидорченко, Н.Сидорченко, М.Проворов). Чемпіонкою України на дистанції 50 м батерфляєм стала Вікторія Костроміна з результатом 27,90 секунди. Такий же титул наша землячка отримала разом з подругами першого складу збірної Дніпропетровщини Нікою Шарафутдиновою, Камілою Ісаєвою і Вікторією Вирвич в комбінованій естафеті 4x100 м (4 хв. 23,68 сек.). "Бронза" на дистанції 200 м брасом у Василиси Горєлової (2 хвилини 37,49 секунди).

Наступного дня в копилку нагород майстер спорту Вікторія Костроміна поклала ще дві золоті медалі, які вона завоювала на дистанції 100 м батерфляєм (1 хв. 01,51 сек.), а також в складі першої збірної області в естафеті 4х100 м вільним стилем (3 хв. 59,63 сек.). Медаль такого ж гатунку дісталася і майстру спорту Василисі Горєловій, яку вони виборола на стометрівці брасом (1 хв. 14,01 сек.).