Четверг, 23 Май 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

ava 5c87aab048bf2

 

У вівторок, 12 березня, на базі спорткомплексу "МіКомп" пройшов чемпіонат Кам`янського з плавання "Битва спринтерів", присвячений 50-річному ювілею басейну. Змагання пройшли в чотирьох вікових групах: хлопчики і дівчатка 2007 року народження і молодше і 2006 року народження і старше, повідомляє https://www.5692.com.ua/news/2330493/bitva-sprinterov-prosla-v-bassejne-kamenskogo?fbclid=IwAR3gbPMKcxEfibPZMeIbB2Z0EJdoNkZYStrTACeU-hY6ZY0_XEHQENjJVLw

 На свято прибули президент кпанії "МіКомп" і почесний громадянин міста Олег Мороз, старший тренер басейну і чемпіон світу з плавання Дмитро Краєвський, а також тренери з плавання, які працювали в басейні відразу після його будівництва - 50 років тому: Галина Вишницькиа і Тетяна Суботіна.

Під час виконання гімну України аквалангісти розвернули величезний національний прапор на дні басейну, як це було в 2007 році під час відкриття відреставрованого басейну "МіКомп".

- Я пам'ятаю цей басейн 50 років тому, коли стояв тут дев'ятирічною дитиною, - розповідає Олег Мороз. - Тоді я брав участь в параді і змаганнях. Потім басейн закрився і довго стояв в неробочому стані. Ми його взяли і привели в порядок. Зараз тут тренуються сотні дітей, які виступають на різних змаганнях і, в першу чергу, стають здоровішими. Сподіваюся, що басейн відсвяткує і 100-річний ювілей, а діти, які тренуються в ньому, досягнутий максимальних спортивних висот!

Після урочистої частини у першому показовому запливі брали участь тренери з плавання, їх вихованці - майстри спорту та Олег Мороз, який, як відзначили його суперники по запливу, знаходиться у відмінній фізичній формі. 

Всі плавці змагалися на дистанції 50 метрів вільним стилем - на вибування. Після першого етапу за результатами змагань було відібрано 8 плавців в кожній віковій категорії. Після цього вони пливли знову, після чого вибували два слабких спортсмени в запливі, і так до самої перемоги: по чотири заплива в кожній категорії. 

- Змагання пройшли при відмінній організації, - розповідає учасник змагань Арсеній Заїка. - Конкуренція висока, хоча всіх суперників знаю особисто. Сподіваюся, в наступному році приїдуть також і команди з інших міст. Ми з задоволенням будемо їх чекати, щоб помірятися силами. 

За підсумками запливів серед дівчаток кращими стали Марія Мельничук, Вікторія Костроміна, Катерина Торопцева, Христина Білоусова, Роксолана Сулейманова і Анна Загоровська. Серед хлопчиків перемогу над суперниками здобули Олександр Мороз, Назар Селезньов, Андрій Малєєв, Антон Кочу, Марк Грейдін і Максим Мельничук. 

По закінченню змагань всі призери та переможці отримали заслужені нагороди. 

Автор Євген Крохмаль.