Понедельник, 15 Октябрь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Бассейнc2OMqSczqOg

Минула субота для багатьох жителів міста стала справжнім святом плавання, ігор на воді і задоволень, одержуваних від спортивних змагань і можливості відпочити в одному з кращих басейнів нашого міста - басейні «МіКомп». А святковий настрій створили керівництво компанії "РУДІ" спільно з Дніпродзержинської федерацією плавання, які організували змагання на Кубок "РУДІ" з плавання.

Перед стартами на воді, глядачів і учасників змагань в фойє басейну розважали колективи школи танців "РУДІ". Особливе розчулення, а також бурю оплесків викликали найменші танцюристи з групи "Леді джаз", для яких ці виступи стали дебютом, на так би мовити, "великій" сцені.

ДетиURiHZxiSToc

Компанія "РУДІ" відома соєю любов'ю до спорту. За останній час у нас в місті з'явилася танцювальна школа "РУДІ", проводяться змагання з шахів, спонсорами яких виступає компанія. І її керівництво не збирається зациклюватися тільки на цих видах. У планах проведення турнірів і з іншими спортивними федераціями Дніпродзержинська. А ідея проведення Кубка "РУДІ" з'явилася синхронно з федерацією плавання міста.

Показові виступи танцюристів, цікаві змагання на блакитних доріжках плавців в значній мірі популяризують їх серед молоді міста, залучають до ведення здорового способу життя. Майже двісті спортсменів прийняли участь в змаганнях. Таку кількість не завжди можна бачити навіть на обласних змаганнях з плавання.

На блакитних доріжках басейну панувала невимушена обстановка, що давала можливість змагатися на рівних як маститим спортсменам, так і початківцям плавцям. Серед усіх учасників Кубка виділялися майстри спорту Дмитро Сидорченко, Олександр Мороз, Денис Костромін, Марія Мельничук, Маргарита Жила.

Vjhjp3MrZIDOHhx8

За підсумками веселих естафет, в яких учасники п'яти команд пливли різними способами, а замість естафетної палички потрібно було одягнути футболку, користуватися мячами та іншим приладдям, команда Дмитра Сидорченко і стала переможцем першого Кубка "РУДІ". Хлопці і дівчата отримала в нагороду величезні кубок і торт, особливо цінні для плавців призи: окуляри і шапочки. Кубки та торти поменше отримали інші команди-призери. Абсолютно всі учасники естафет були нагороджені дипломами.

Попри того, що змагання були товариськими, все ж таки на них встановили рекорд СНД серед плавців до 10 років. Його автором став Антон Кочу. Учень четвертого класу ліцею № 2 на своїй коронній дистанції 50 метрів вільним стилем показав результат 29,59 секунди.

Текст: Віктор КУЛЕНКО.

Фотоальбом https://vk.com/album84493189_230787870