Весляр1

В Дніпрі 21-22 квітня проходив Кубок Дніпропетровщини з веслування на байдарках і каное.

Як повідомив тренер Кам'янської ДЮСШ № 1-"Авангард" Григорій Коломоєць, в Кубку приймали участь дорослі спортсмени, юніори і юнаки. "По результатам змагань дорослі веслярі і юніори пройшли відбір на Кубок України, який пройде тут же в Дніпрі 2-6 травня, - розповідає тренер. - Всі наші спортсмени виступали в одиночках. Серед дорослих на байдарці К-1 Яна Ільїна стала другою. Также ж місце виборола і Юлія Дєньгуб на дистанції 1000 метрів. В її активі також "бронза" на 500-метрівці. Обидві спортсменки являються вихованками тренера ДЮСШ № 1 Анатолія Грабко. Серед юніорів-каноїстів (2000/2001 р.н.), що представляли ДЮСШ № 1-"Авангард" (тренери Григорій Коломоєць і Ярослав Коломоєць), Владислав Доброгорський став третім на півкілометровій дистанції і на двохсотметрівці. Ігор Голодніков посів третє місце на дистанції 1000 метрів. У юнаків виступали Марк Циганок і Альбіна Залевська, посівші друге місце на дистанціях 200 метрів і 500 метрів.

В збірну Дніпропетровської області, що буде виступати в Кубку України, потрапили п'ятеро кам'янчан: Яна Ільїна, Юлія Дєньгуб, Владислав Доброгорський, Ігор Голодніков, а також Ельвіра Гришакова. До речі, Ельвіра в Кубку області не виступала, так як зараз проходить збори в складі збірної країни.