Среда, 20 Июнь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 
Моноласт
 
 
Майже сотня спортсменів прийняла участь в чемпіонаті України з плавання в ластах, яке відбулося в кінці травня в Кам`янському басейні "МіКомп".
 
92 майстра плавання з ластами змагалися в Кам`янському з 27 по 30 травня. Спортсмени боролися за нагороди в таких видах змагань як пірнання, плавання з ластами, біластами, з аквалангом, в естафетах. Все це проходило в басейні "МіКомп". До речі, потрібно нагадати, що ще в далекому 1974 році в цьому ж басейні, який називався "Прометей" і мав зовсім інший вигляд і умови значно гірші ніж зараз, проводився фінал Кубку СОСР з підводного плавання. Тоді було встановлено світові рекорди. Володарем декількох був Шаварш Карапетян з Єревану, який пізніше стане легендарною особистістю. Цього разу світові рекорди не покорилися спортсменам. Але національні рекорди було встановлено. Завершився чемпіонат України марафонським плаванням на відкритій  воді. В акваторії річки Дніпро (поруч з стадіоном "Буревісник") півсотні спортсменів-професіоналів і аматорів долали двокілометрову відстань в ластах. 
 
33963201 1758645540882060 6516802162243141632 o
 
Медаль
 
Приз
 
По закінченню чемпіонату України з плавання в ластах всі призери отримали нагороди.
 
 
РЕЗУЛЬТАТИ ПРИЗЕРІВ
 
 
100 м плавання в ластах
 
Жінки
 
1 - МСМК Вакарєва Єлизавета (Харків) - 00:41:08
2 - МСМК Уварова Вікторія (Харків) - 00:41:48
3 - МСМК Рєзнік Валентина (Сєверодонецьк) - 00:42:38
 
Чоловіки
 
1 - МС Гапоненко Дмитро (Харків) - 00:37:25
2 - МСМК Лєвін Денис (Сєверодонецьк ) - 00:37:69
3 - МСМК Захаров Олексій (Київ) - 00:37:98
 
100 м плавання в біластах
 
Жінки
 
1 - ЗМС Пікінер Ірина (Кривий Ріг) - 00:47:32
2 - МСМК Смірнова Маргарита (Київ) - 00:49:00
3 - МСМК Малявіна Анастасія (Харків) - 00:49:83
 
Чоловіки
 
1 - МСМК Колодяжний Данило (Київ) - 00:42:00
2 - МСМК Артамонов Артур (Київ) - 00:42:97
3 - ЗМС Степанчук Євген (Київ) - 00:43:28
 
400 м плавання в ластах
 
Жінки
 
1 - ЗМС Антоняк Анастасія (Київ) - 03:19:66
2 - МСМК Мусієнко Христина (Київ) - 03:25:00
3 - ЗМС Трофимець Яна (Запоріжжя) - 03:26:40
 
Чоловіки
 
1 - МСМК Захаров Олексій (Київ) - 03:02:94
2 - ЗМС Одиноков Олександр (Київ) - 03:03:65
3 - МС Хованов Денис (Житомир) - 03:13:77
 
4х100 м естафетне плавання в біластах
 
жінки – чоловіки
 
1 - Прибиш Анна "Аквалідер" – ЦСТК (Київ) 00:50:37 03:07:52
 Смирнова Маргарита
 Степанчук Євген
 Колодяжний Данило
 
2 - Омельченко Тетяна (Харківська область) – І 00:52:95 03:15:46
 Малявіна Анастасія
 Кузнєцов Олег
 Рубан Владислав
 
3 - Сайко Анастасія (Житомирська область) - 00:52:82 03:20:67
 Ващенко Катерина (Харківська область)
 Шевченко Михайло
 Цвілих Максим
 
100 м підводне плавання
 
Жінки
 
1 - МСМК Уварова Вікторія (Харків) - 00:39:10
2 - МСМК Смирнова Маргарита (Київ) - 00:39:41
3 - МС Ізюмова Анастасія (Київ) - 00:42:32
 
Чоловіки
 
1 - МСМК Лєвін Денис (Сєверодонецьк) - 00:34:39
2 - ЗМС Грубнік Денис (Київ) - 00:34:97
3 - МС Прищепний Олександр (Київ) - 00:35:85
 
 
1500 м плавання в ластах
 
Жінки
 
1 - ЗМС Олейникова Євгенія (Київ) - 13:36:80
2 - МСМК Чумак Юлія (Київ) - 13:38:68
3 - МСМК Мусієнко Христина (Київ) - 13:54:20
 
Чоловіки
 
1 - ЗМС Одиноков Олександр (Київ) - 12:30:26
2 - КМС Жамгарян Жорж (Харків) - 13:48:02
3 - КМС Почепецький Артем (Харків) - 17:24:52
 
200 м плавання в біластах
 
Жінки
 
1 - ЗМС Пікінер Ірина (Кривий Ріг) - 01:45:44 РУ
2 - МСМК Мазур Єлизавета (Київ) - 01:49:18
3 - МС Ільницька Валерія (Київ) - 01:53:24
 
Чоловіки
 
1 - МСМК Колодяжний Данило (Київ) - 01:36:71
2 - ЗМС Степанчук Євген (Київ) - 01:37:00
3 - МСМК Артамонов Артур (Київ) - 01:40:43
 
200 м плавання в ластах
 
Жінки
 
1 - ЗМС Антоняк Анастасія (Київ) - 01:29:92
2 - МСМК Вакарєва Єлизавета (Харків) - 01:31:96
3 - ЗМС Трофимець Яна (Запоріжжя) - 01:33:45
 
Чоловіки
 
1 - МСМК Захаров Олексій (Київ) - 01:23:83
2 - ЗМС Грубник Денис (Київ) - 01:25:65
3 - МСМК Гальцев Владислав (Київ) - 01:26:79
 
4х50 м естафетне плавання в ластах
 
жінки – чоловіки
 
1 - Богданов Артем (Харківська область) 00:17:35 01:09:91
 Уварова Вікторія
 Вакарева Єлизавета
 Гапоненко Дмитро
 
2 - Сущенко Володимир "Садко" (Сєверодонецьк) 00:18:62 01:12:44
 Сторчова Катерина
 Рєзнік Валентина
 Лєвін Денис
 
3 - Грубник Денис "Аквалідер" – ЦСТК-2 (Київ) 00:18:64 01:14:59
 Жукова Світлана
 Смирнова Маргарита
 Гальцев Владислав
 
50 м плавання в ластах
 
Жінки
 
1 - МСМК Уварова Вікторія (Харків) - 00:18:92
2 - ЗМС Антоняк Анастасія (Київ) - 00:19:06
3 - МСМК Жукова Світлана (Київ) - 00:19:49
 
Чоловіки
 
1 - МСМК Хамбір Максим (Київ) - 00:16:39
2 - МСМК Лєвін Денис (Сєверодонецьк) - 00:16:56
3 - МС Гапоненко Дмитро (Харків) - 00:16:61
 
 
50 м плавання в біластах
 
Жінки
 
1 - ЗМС Пікінер Ірина (Кривий Ріг) - 00:22:08
2 - МСМК Смирнова Маргарита (Київ) - 00:22:21
3 - МСМК Малявіна Анастасія (Харків) - 00:22:77
 
Чоловіки
 
1 - МСМК Колодяжний Данило (Київ) - 00:18:92
2 - КМС Кузнєцов Олег (Харків) - 00:20:06
3 - МС Ляшенко Гліб (Харків) - 00:20:36
 
 
400 м підводне плавання
 
Жінки
 
1 - МСМК Мусієнко Христина (Київ) - 03:13:89
2 - ЗМС Олейникова Євгенія (Київ) - 03:18:82
3 - МС Сторчева Катерина (Сєверодонецьк) - 03:22:12
 
Чоловіки
 
1 - ЗМС Грубник Денис (Київ) - 02:49:07
2 - ЗМС Одиноков Олександр (Київ) - 02:58:70
3 - МС Прищепний Олександр (Київ) - 03:05:32
 
400 м плавання в біластах
 
Жінки
 
1 - МСМК Мазур Єлизавета (Київ) - 03:55:12
2 - МС Хрипунова Тетяна (Сєверодонецьк) - 04:07:64
3 - ЗМС Трофимець Яна (Запоріжжя) - 04:08:49
 
Чоловіки
 
1 - ЗМС Степанчук Євген (Київ) - 03:39:23
2 - КМС Адамович Іван (Кривий Ріг) - 03:40:01
3 - МС Полчанов Микита (Сєверодонецьк) - 03:45:27
 
 
4х200 м естафетне плавання в ластах
 
Жінки
 
1 - Чумак Юлія "Аквалідер" – ЦСТК-1 (Київ) - 01:35:75 06:25:44
 Березная Вірсавія
 Жукова Світлана
 Антоняк Анастасія
 
2 - Мусієнко Христина "Дарниця - 303" (Київ) - 01:35:46 06:30:75
 Ізюмова Анастасія
 Олейнікова Євгенія
 Кухар Катерина
 
3 - Ходюк Марія (Харківська область) - 01:42:70 06:54:33
 Бочарнікова Даша
 Лебедич Єлизавета
 Вакарева Єлизавета
 
Чоловіки
 
1 - Одиноков Олександр "Дарниця-303" – "Садко" - 01:23:66 05:49:76
 Серебряков Дмитро
 Сущенко Володимир
 Лєвін Денис
 
2 - Степанчук Євген "Аквалідер" – ЦСТК (Київ) - 01:33:68 06:00:07
 Сміщенко Сергій
 Гальцев Владислав
 Грубнік Денис
 
3 - Цвілих Максим (Житомирська область) - 01:51:72 06:42:91
 Карамишев Владислав (Харківська область)
 Науменко Роман
 Хованов Денис 
 
50 м пірнання
 
Жінки
 
1 - ЗМС Антоняк Анастасія (Київ) - 00:17:57
2 - ЗМС Пікінер Ірина (Кривий Ріг) - 00:17:66
3 - МСМК Уварова Вікторія (Харків) - 00:17:67
 
 
Чоловіки
 
1 - МСМК Хамбір Максим (Київ) - 00:15:01
2 - МСМК Лєвін Денис (Сєверодонецьк) - 00:15:07
3 - МСМК Трофимець Дмитро (апоріжжя) - 00:15:17
 
800 м плавання в ластах
 
Жінки
 
1 - ЗМС Олейникова Євгенія (Київ) - 07:02:51
2 - МСМК Мусієнко Христина (Київ) - 07:05:05
3 - МСМК Чумак Юлія (Київ) - 07:05:48
 
Чоловіки
 
1 - ЗМС Одиноков Олександр (Київ) - 06:21:98
2 - МСМК Захаров Олексій (Київ) - 06:22:61
3 - МС Сущенко Володимир (Сєверодонец) - 06:56:49
 
4х100 м естафетне плавання в ластах
 
Жінки
 
1 - Антоняк Анастія "Аквалідер" – ЦСТК-1 (Київ) - 00:40:78 02:50:38
 Жукова Світлана
 Березная Вірсавія
 Чумак Юлія
 
2 - Кухар Катерина "Дарниця - 303" (Київ) - 00:42:86 02:53:31
 Олейникова Євгенія (Запорізська область)
 Мусієнко Христина
 Трофимець Яна
 
3 - Рєзнік Валентина "Садко" (Сєверодонецьк) - 00:43:39 02:57:71
 Хрипунова Тетяна
 Шуліка Ксенія
 Сторчева Катерина
 
Чоловіки
 
1 - Гальцев Владислав "Аквалідер" – ЦСТК-1 (Київ) - 00:38:33 02:31:75
 Сміщенко Сергій
 Грубник Денис
 Хамбір Максим
 
2 - Одиноков Олександр "Дарниця-303" – "Садко" - 00:38:23 02:34:39
 Сміщенко Володимир
 Серебряков Дмитро
 Лєвін Денис
 
3 - Степанчук Євген "Аквалідер" – "Садко" - 00:36:81 02:34:73
 Прищепний Олександр
 Захаров Олексій
 Полчанов Микита