Воскресенье, 19 Август 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 1Команди призери
 
П’ять років тому пішов із життя директор Кам`янського металургійного коледжу Станіслав Миколайович Лясота, який очолював навчальний заклад понад 35 років. В пам`ять про нього було засновано турнір з настільного тенісу.
 
15 грудня в тенісній залі металургійного коледжу було проведено традиційний турнір з настільного тенісу присвячений пам’яті С.М.Лясоти серед студентських груп третього курсу. 
 
 2Усі учасники
 
З привітальними словами під час церемонії урочистого відкритті турніру виступили директор метколеджу О.А. Александрова, радник міського голови з питань фізичної культури та спорту О.А. Орлов та директор міської організації "Спорт для всіх" С.Т. Наволочко.  
 
В змаганнях прийняло участь команди (по три гравці в кожній) десяти навчальних груп металургійного коледжу, які грали по круговій системі. 
 
Переможцем турніру стала група МЕПС-15/1. Срібні нагороди виборола команда групи ОРМП-15/1.Третє місце посіли тенісисти групи ВС-15. 
Капітан команди-переможниці отримав кубок, медалі та грамоти з рук директора коледжу О.А. Александрової. Інші призери були нагороджені грамотами та медалями.
 
СКЛАДИ КОМАНД-ПРИЗЕРІВ
 
ПЕРШЕ МІСЦЕ - Група МЕПС-15/1
 
1 місце Група МЕПС 15 1
 
 
Омелян Дмитро 
Колеснік Юрій 
Кошевой Антон 
 
 
ДРУГЕ МІСЦЕ - група ОРМП-15/1
 
 
 
2 місце група ОРМП 15 1
 
Жалко Анатолій 
Жалко Костянтин 
Чердняєв Євген 
ТРЕТЄ МІСЦЕ - група ВС-15  
 
 3 місце група ВС 15
 
Бабаян Юрій 
Сліпченко Сергій 
Бондаренко Сергій 
 
 
Підсумкова таблиця турніру з настільного тенісу серед груп ІІІ курсу має такий вигляд: 
 
1 – МЕПС-15/1 
2 – ОРМП-15/1 
3 – ВС-15 
4 – МЕПС-15/3 
5 – ОРМП-15/3 
6 – ТОРС-15 
7 – ОРМП-15/2 
8 – БЕС-15 
9 – МЕПС-15/2 
10 – ОТ-15