В Софії проходить тенісний турнір серії ATP 250.

Перша ракетка України й 151-й номер рейтингу ATP Ілля Марченко здобув перемогу в стартовому матчі основної сітки. Вихованець Камянського СК "Прометей" на хардовому корті обіграв колишнього гравця топ-20, італійця Андреаса Сеппі, який наразі посідає 95-те місце світового рейтингу. Рахунок – 6:4, 6:2.

Обидва тенісисти пройшли в основу, подолавши кваліфікацію. До цього в гравців був нічийний рахунок за особистими зустрічами – 2:2. Останній матч 2021 року в чвертьфіналі італійського челенджера виграв Сеппі.

Наш земляк здобув ранній брейк у першому сеті, чого було достатньо, щоб втримати перевагу впродовж усієї партії. В другій домінування Марченка було ще виразнішим. Після обміну брейками Ілля виграв дві поспіль подачі суперника та впевнено подав на матч, оформивши перемогу з другого матчпойнта.

За гру Марченко здійснив три ейси, припустився двох подвійних помилок та показав 61% першої подачі.

Далі на українського тенісиста чекає перша за понад 11 років зустріч із австралійцем Міллманом.