Минулі вихідні в Дніпрі відбувся тенісний вікенд-турнір "Megaron Cup U14" другої категорії.

За нагороди змагалися 16 спортсменок з Дніпра, Маріуполя, Харкова. Кам`янське представляли Аліна Корнєєва і Софія Стотика. Корнєєва спочатку виграла у опонентки із Дніпра Дарини Патерило 6:1, 6:0. Але поступилася на другому етапі майбутній фіналістці Камелії Титаренко 3:6, 7:6, 6:5. А Стотика, вихованка тренерів ДЮСШ № 1 Сергія Козченко і Григорія Никифорова, впевнено пройшла сито змагань, вигравши у господарок турніру Вероніки Шепеленко 6:4, 7:6 і Аліни Корнєвої 6:1, 6:4. А вже у фіналі здолала, хоча і не без труднощів, харків`янку К.Титаренко з рахунком 7:5, 6:4.

В цьому ж турнірі, але серед хлопців, вже в першій грі наш земляк Єгор Біляєв не зміг пройти Арсенія Опришко з Харкова, програвши 1:6, 4:6.