У столиці Словаччини місті Братислава проходить міжнародний тенісний турнір Ritro Slovak Open (з 2011 року - відкритий чемпіонат Словаччини). З 2000 року турнір відноситься до категорії ATP Challenger, з призовим фондом близько 85 тисяч євро і турнірної сітки, розрахованої на 32 учасники в одиночному розряді і 16 пар. Ігри проводяться на критих хардових кортах місцевого Національного тенісного центру. 4 листопада на Центральному корті вихованець СК "Прометей" Ілля Марченко зіграв у кваліфікаційному раунді з Мішею Звєрєвим з Німеччини. Звєрєв виграв перший сет (6:3), але потім наш земляк спершу зрівняв рахунок (6:2), а потім і впевнено завершис гру в третьому сеті (6:2).

Отже очне протистояння між суперниками після зустрічі в Братіславі стало рівним 2:2. Адже до цього матчу між собою тенісисти зустрічалися тричі, в двох іграх перемагав Звєрєв (2009, 2016). Свою перемогу над суперником І.Марченка здобув ще аж в 2011 році.