Вихованець СК "Прометей" Ілля Марченко в парі з фіном Харрі Хеліоваарой вийшли в чвертьфінал челленджера в німецькому місті Ісманінг.

У матчі 1/8 фіналу Марченко і Хеліоваара обіграли іспанський дует Серхіо Мартос Горнес/Роберто Ортега-Ольмедо. Зустріч тривала 1 годину і 16 хвилин.

У першому сеті українсько-фінський дует зробив два брейка і переміг 6:3. У другій партії Марченко і Хеліоваара програвали 2:5, але зуміли зрівняти рахунок, відігравши два сетбола. На тай-брейку Ілля і Харрі були сильнішими - 7:3.

В 1/4 фіналу Марченко і Хеліоваара зіграють проти четвертих сіяних поляків Шимона Валькова та Кароля Джевецкого. На початку жовтня суперники зустрічалися у фіналі парного турніру в Нур-Султана, тоді перемога дісталася українсько-фінської парі.