Марченко 5

У словенському місті Порторож проходить тенісний челленджер з призовим фондом 46,600 €.

На хардових кортах турніру вихованець СК "Прометей" Ілля Марченко (460 місце в світовому рейтингу) провів дві зустрічі. 13 серпня він трохи більше ніж за півтори години виграв у монегаска Уго Ніса 2:0 (6:4, 6:3). Наш земляк взяв п'ять подач суперника і втратив дві своїх. На рахунку Іллі два ейси і чотири подвійні помилки, а Ніс сім разів подав навиліт і двічі помилився на подачі.

Другий матч (14 серпня) тривав 2 години 37 хвилин і завершився поразкою від першої ракетки турніру словенця Альяжема Бедене 1:2 (7:5, 4:6, 2:6). Марченко на своїй подачі програв 5 геймів, а сам оформив 3 брейка. У вирішальному сеті екс-прометеєвець заробив два брейкпоінта, але не скористався ними.