61458432 892762144395767 2927538408618196992 n

На чотирьох літніх кортах СК "Прометей" відбувся відкритий тенісний турнір ДЮСШ № 1.

Як повідомив головний суддя змагань Григорій Никифоров, по сітці за нагороди сперечалися 10 хлопчиків і 10 дівчаток віком до 12 років з ДЮСШ № 1 і № 3. Відсутні були лиш тенісисти ДЮСШ № 2, в якій тренуються старші за віком гравці.

Весь п`єдестал пошани серед дівчат посіли вихованки тренера Сергія Козченко. Першою стала Софія Стотика, друге місце дісталося Юлії Кочерженко. На третю сходинку піднялася Христина Стребіж, яка переграла 2:0 Діану Гусєву. (тр. М.Шипунов). У хлопчиків Єгор Яланський, вихованець Сергія Козченко, сенсаційно переміг Тимофія Кривов`яза (тр. Г.Никифоров). Вигравши у Максима Буряка, якого тренує Г.Никифоров, третє місце дісталося Микиті Козченко (тр. С.Козченко).

Призери получили медалі і грамоти.

Наступний турнір відбудеться 27 червня і буде присвячений Дню Конституції України. В змаганнях приймуть участь найменші тенісисти віком від п`яти до восьми років. Для них це будуть найперші офіційні змагання.