53688839 376035986565498 690664735862947840 n

У Горішніх Плавнях з 4 по 8 березня проводився всеукраїнський тенісний турнір першої категорії FERREXPO CUP 2 серед хлопчиків і дівчаток вікової категорії до 12 років.

Кам'янське в  ньому представляли Ліон Пересипкін і Тимофій Кривов'яз, вихованці тренера Олександра Олійника, а також Софія Стотика, Христина Стребіж, підопічні тренера Сергія Козченко і Анастасія Чернякова, з якої працює тренер Світлана Драгун. По ходу турніру "вилітали" всі наші тенісисти. Ліон Пересипкін в парі з дніпрянином Георгієм Назаровим посіли друге місце.  А ось Анастасії Черняковій, члену збірної України до 12 років, випали найгучніші успіхи. Наша землячка в одиночці в фіналі розгромила 6:0, 6:0 першу сіяну ракетку турніру одеситку Адріану Ткаченко. Більш складним видався для кам'янчанки головний матч парного турніру. Анастасія Чернякова в дуеті з харків'янкою Камелією Титаренко виграли з рахунком 6:3 перший сет у пари Наталя Дзоз (Дніпро)/Євгенія Зеленська (Івано-Франківськ). У другому вони поступилися 2:6. І лише на тайбрейку, вигравши 10:2 здобули загальну перемогу. В результаті у Анастасії Чернякової два золотих кубки