11141991073 330797644365660 1423576659834961920 n

Незважаючи на негоду, 15 вересня на літніх кортах Кам'янського СК "Прометей" пройшов однойменний дитячий тенісний турнір.

Як повідомив Григорій Никифоров, помічник головного судді змагань Михайла Шипунова, за медалі змагалися 24 спортсмени. "Грали тенісисти в трьох вікових групах: до 10 років, до 12 років і старше 12 років, - розповідає Г.Никифоров. - Так як перший і другий корти вже почали реконструювати, діти виступали на інших майданчиках. Після ремонту у нас буде шість грунтових кортів і два з сучасним хард-покриттям. Серед старших спортсменів турнір виграв Семен Агинський, який переміг Степана Бойко. Третім став Єгор Овсянко.

22241913901 332184377354591 4197799678177181696 n

У групі до 12 років грали дев'ять чоловік, розбиті на три групи. В компанії хлопчиків виступала і одна дівчинка. Переможці зіграли між собою. Перше місце зайняв Микита Козченко. Другим став Тимофій Кривов'яз. Єгор Яланський замкнув призову трійку.

33341952314 260501361262621 7709700707045081088 n

Серед найменших гравців виступали чотири дівчинки і два хлопчики. Перемогу здобула Анастасія Архипова. Поліна Новодворська була другою, третім став Гліб Голуб'ятников. Всі призери отримали медалі та грамоти від керівництва СК "Прометей".

22 вересня на кортах СК "Прометей" відбудеться тенісний турнір пам'яті М.П.Аношкіна.