Ілля Марченко

У канадському Ванкувері проходив тенісний Odlum Brown VanOpen - ATP Challenger з призовим фондом 100 тисяч доларів.

14 серпня на хардовому покритті в 1/16 фіналу зустрілися вихованець СК "Прометей" Ілля Марченко і його білоруський тезка Ілля Івашка. Як і у всих попередніх зустрічах, які наш земляк провів після операції на плечі, він програв знову. Через дві години чотирнадцять хвилин суддя зафіксував перемогу майстра тенісної ракетки з Білорусі. Марченко спочатку був попереду, та не зміг довести справу до перемоги. Вигравши перший сет з рахунком 6:4, в подальшій напруженій боротьбі Марченко програв 3:6. У вирішальному третьому сеті він поступався 1:3, але вийшов вперед 4:3. Івашка виконав ще один брейк, проте з матчбола поступився своєю подачею (5:5). Українець також не втримав свій гейм, після чого в наполегливому геймі суперник все-таки зміг оформити перемогу 7:5. А для "прометеївця" це вже була дев`ята поразка після того, як він став знову грати.