1134963708 950846131760746 1905056027158511616 n

Юна тенісистка Кам`янського СК "Прометей" Анастасія Чернякова зайняла чотири перших місця на трьох турнірах поспіль.

Вихованка тренера Світлани Джумовни Драгун виступала в турнірах другої категорії у віковій категорії до 12 років, які проводить Федерація тенісу України. Свою переможну ходу наша спортсменка розпочала в Дніпрі, де 19-20 травня проводився вікенд-турнір "Human Cup 7". В чвертьфіналі вона подолала кам`янчанку С.Стотику 6:1, 6:3. В напівфіналі була сильнішою за І.Рябошапку із Дніпра 6:3, 6:0. А у фіналі Анастасія перемогла свою землячку Марію Тютюник з рахунком 6:2; 6:3.

35051754 950846235094069 14858478015217664 n

26-27 травня в Чорноморську проходив турнір "EТС Cup". Серед 16 претенденток на загальну перемогу кращою стала А.Чернякова. Дівчина по ходу обіграла А.Омельченко (Чорноморськ) 6:0, 6:0, Є.Галієвську (Одеса) 6:2, 6:3, В.Билінську (Одеса) 6:0, 6:0. А у фіналі вона буквально розтрощила одеситку М.Іорданову 6:2, 6:1.

35244490 950846365094056 7537536337394532352 n

Виграла на одному подиху Анастасія і турнір "Фортуна 9", який проходив в Одесі. Спочатку вона розібралася з суперницями в одиночному розряді. По черзі їй поступилися О.Гроза (Одеса) 6:1, 6:1, К.Куліш (Кривий Ріг) 6:0, 6:0, С.Соловйова (Одеса) 6:0, 6:0. А в головному матчі в запеклій боротьбі А.Чернякова вийшла переможницею проти господарки змагань А.Балицької 6:3, 7:6(4). Завершила змагання в Південній Пальмірі юна кам`янчанка перемогою в парному розряді разом одеситкою Є.Сачковою. Дует по черзі переграв місцеву пару А.Балицька/С.Соловйова 6:0, 6:1, М.Ваненкова (Одеса)/К.Куліш (Кривий Ріг) 6:0, 6:1). А у фіналі вони були сильніші за ще один одеський дует Є.Галієвська/Л.Хорнецька 6:1, 7:5.

35159247 950846578427368 1894295201346748416 n

Отже для Анастасії Чернякової кінець весни і початок літа виявився напрочуд вдалим і продуктивним. Попереду її чекають ще чимало турнірів. Тож побажаємо держати високу марку тенісного клубу "Прометей".