Калініна

У Кременчуці 2-3 травня пройшов тенісний турнір другої категорії серед дівчат до 16 років, в якому за нагороди боролися 11 представниць з Харкова,
Новомосковська, Дніпра, Кривого Рогу та Кам'янського. Вихованка тренера О.Олійніка (СК "Прометей") Марія Калініна (на фото) стала бронзовим призером в одиночному розряді. По ходу змагань Маша переграла 6:1, 6:1 харків'янку В.Васильєву і поступилася В.Корнєвій з Дніпра 2:6, 0:6. Калініна посіла друге місце в парному розрядах. Спільно з В.Глуханько з Черкас в півфіналі вони виграли у дуету з Харкова О.Пархоменко/А.Карамишева 3:6, 6:3,10:3. А в фіналі сильніше них виявилася дніпрово-харківська пара В.Корнєва/Д.Волкова 6:4, 6:2.

У ці ж дні в Полтаві на турнірі другої категорії до 12 років, змагалися Маша Тютюнник і Ліон Пересипкін. Ліон став третім в одиночці, а Маша переможцем в одиночці і фіналістом в парі. Тютюнник грала в компанії з 15 тенісисток, які представляли Київ, Харків, Полтаву, Запоріжжя, Кременчук, Кам'янське. Вигравши у киянки Н.Кедун 6:3, 6:0; харків'янки А.Авраменко 6:0, 6:1 і своєї землячки Анастасії Черняковаої (тр. С.Драгун) 4:6, 6:4, 1:6, "прометеєвка" у фінальній зустрічі перемогла 5:7, 75, 10: 6 Д.Смолінську (Харків). До матчу з М.Тютюнник, А.Чернякова перемогла А.Лебеднінкайте з Полтави 6:0, 6:1.

Пересипкін грав в сітці з дванадцяти спортсменів, які виступали за клуби з Києва, Харкова, Сум, Полтави, Дніпра, Кременчука. Ліон пройшов полтавчанина М.Коржа 6:1, 6:0; М.Щербатова з Дніпра 6:3, 6:2, але поступився 2:6. 0:6 А.Панову (Кременчук).