Чемпіонат і Кубок України, а також Всеукраїнські змагання з велокросу проходили з 30 жовтня по 1 листопада на трасі Кропивницького. На старт виходили близько 250 спортсменів з різних регіонів країни.

У складі збірної Дніпропетровщини виступало шість велогонщиків з Кам`янської ДЮСШ № 4 (Катерина Танцура, Дарина Жук, Марія Волочаєва, Ангеліна Кузнецова, Андрій Головченко, Максим Щербацький). Першого дня пройшла групова гонка, в якій перше місце посіла Марія Волочаєва. Катерина Танцура буа п`ята, Дарина Жук - сьома. Наступного дня в командній естафеті чемпіонками серед жінок стали Д.Жук і К.Танцура. У віковій категорії молодші дівчата друге місце вибороли М.Волочаєва і А.Кузнецова. До речі, Дарина Жук виконала норматив майстра спорту України