На автотрасі біля Дніпра 24-26 липня проводився чемпіонат України в індивідуальній (10 км), груповій (37 км) і командній (10 км) велогонках.

За нагороди змагалися понад 200 велогонщиків-шосейників. Дніпропетровщину представляли Ангеліна Кузнєцова і Марія Волочаєва, вихованки тренера Сергія Федоренко з Кам`янської ДЮСШ № 4. В категорія молодші дівчатка, крім них суперницями були ще понад сорок гонщиць. Наші землячки в індивідуальній гонці на час показали місця за межами першої десятки. Краще вони виступили в груповій гонці. За крок до п`єдесталу пошани фінішувала Марія, Ангеліна завершила гонку відразу за нею. А в останній день в командній гонці, тренерський склад зробив експериментальну команду, де крім наших спортсменок виступали сестри Дзьолось, Вікторія і Наталія із Рівного. І коучі Сергій Федоренко та Анатолій Чаюк не прогадали, їхні підопічні стали срібними призерками.