Завада Роман

Роман Завада з обласного центру виборов перше місце у відкритому Чемпіонаті України з велоспорту на шосе серед ліцензійованих спортсменів MASTERS. Чемпіонат пройшов 21-22 липня у місті Богуслав Київської області під егідою Федерації велоспорту України.

В перший день змагань відбулася гонка з роздільним стартом на дистанції 22,7 км. Дніпрянин Роман Завада з велокоманди Quick Telemart Cycling Team зайняв перше місце в своїй віковій категорії. За результатами другого дня в 80-кілометровій  груповій індивідуальній гонці Роман став срібним призером. Таким чином в загальному заліку дніпрянин обігнав минулорічного Чемпіона України криворіжця Миколу Дроника, посунувши його на друге місце, а також Вадима Набоку з міста Ніжин, який отримав бронзову медаль.